Zobacz temat - [R620] Stukanie w prawym przednim kole
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Stukanie w prawym przednim kole

danychn - Sro Cze 23, 2010 09:58
Temat postu: [R620] Stukanie w prawym przednim kole
[Rover 620i 96 r]
Witam jestem tu nowy, posiadam roverka 620 z 96 :cool: i mam problem cos mi tyka w przednim prawym kole podczas jazdy na wprost.Słyszalność tego tykania zaczyna sie tak od 60 km/h podczas pokonywania zakretów w lewo troszke sie wzmaga i do tego dochopdzi szum tak jak by łożysko siadało :bezradny: bylem u mechanika a on mowi zeby najpierw wymienic przegub bo mazeta jest walnieta i to moze byc powod ze tak tyka nadmienie ze tykanie jest takie głuche nie ma żadnego metalicznego poglosu tylko tyka tak jak by młotkiem gumowym w cos uderzac :beczy: prosze o porade pozdrawiam

sTERYD - Sro Cze 23, 2010 10:03

danychn napisał/a:
tykanie jest takie głuche nie ma żadnego metalicznego poglosu tylko tyka tak jak by młotkiem gumowym w cos uderzac

tak właśnie brzmi uszkodzony przegub

danychn - Czw Cze 24, 2010 22:32

sTERYD napisał/a:
danychn napisał/a:
tykanie jest takie głuche nie ma żadnego metalicznego poglosu tylko tyka tak jak by młotkiem gumowym w cos uderzac

tak właśnie brzmi uszkodzony przegub


Dzieki serdeczne mam nadzieje ze to pomoze jutro jade na wymiane zaraz po wymianie dam znac czy pomogło

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 22:32 ]
sTYRED dzieki pomogło już nie puka i nawet zawieszenie troche ucichło :grin: tylko cos puka tak jak by sworzen :beczy: tylko nikt nie wie jaki czy dolny czy gorny trzeba probowac czy jakos da sie to wyczuc?????na szarpakach nic nie wyszlo :smile:
pozdro i jeszcze raz dzieki za tak szybka odpowiedz