Zobacz temat - [R75] Głośnik parktronica
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Głośnik parktronica

Bartmilinio - Sob Cze 26, 2010 22:52
Temat postu: [R75] Głośnik parktronica
Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich sympatyków Roverów :)

Ja moją sztukę nabyłem przedwczoraj i okazało się, że pierwszy właściciel pojazdu wymontował głośnik parktronica bo mu przeszkadzał (sick!!!!).

Stąd moje pytanie : Gdzie owy głośnik się znajduje w Rover 75 Tourer '02 bo chciałbym go sobie zamontować :]

dukat11 - Sob Cze 26, 2010 22:53

W bagażniku po prawej stronie
Bartmilinio - Sob Cze 26, 2010 23:09

dukat11,

Bardzo dziękuje za błyskawiczną odpowiedź.

Niemniej jednak chciałbym Cię prosić o dokładniejsze umiejscowienie. Czy jest to może pod okładziną tapicerską czy może gdzieś bliżej plastików od chyba nawiewy na prawą tylą szybę (taka kratka) ? Pzdr

apples - Nie Cze 27, 2010 00:43

:wink:
Bartmilinio - Nie Cze 27, 2010 01:25

apples,

Tobie również dzięki za pomoc.

Niestety właśnie zlazłem do garażu i ku mojemu zdziwieniu jedyne co ujrzałem w miejscu, które jest przedstawione na diagramie to nie zaślepienie kompartmentu, a jedynie cięgno awaryjnego otwierania klapki do wlewu paliwa :/ .

Jeśli są jeszcze jakieś pomysły to proszę o pomoc bo na miłość boską od czasu do czasu tym autem będzie jeździła moja żonka a po niej mogę się wielu rzeczy spodziewać w temacie parkowania:) PZDR

PHJOWI - Nie Cze 27, 2010 17:56

w wersji kombi i nie tylko głośnik parktronica był także pobierany z licznika , po prostu były 2 wersje.
Bartmilinio - Wto Cze 29, 2010 00:25

PHJOWI,

Dzięki. W przyszłym tygodniu jadę do elektryka, zobaczymy co wymyśli. Mam w pudełeczku taki standardowy głośnik jak przedstawiony na diagramie....zobaczymy co z tego wyjdzie..pzdr