Zobacz temat - [Rover 25] Pytanie na szybko
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 25] Pytanie na szybko

mikimisz - Nie Cze 27, 2010 11:54
Temat postu: [Rover 25] Pytanie na szybko
Hej, możecie powiedzieć co sądzicie o nim:
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13697018

I jeszcze takie pytanie, jak z cenami części do takiego modelu?

pieto1 - Nie Cze 27, 2010 12:12

interesowalem sie nim.

jezdzi nim kobieta (27 lat), jest 3 wlascicielem. umowilem sie z nia zeby mi wyslala fotki dokladne co jest nie tak, i wnetrze szczegolnie, ona powiedziala ze dobrze, ze zrobi i wysle.

nie odbierala telefonu potem, na moje 2 przypomnienia sms, aby wyslala na sdres mailowy tez glucho. wydala mi sie podejrzana i odpuscilem. z niepowaznymi ludzmi interesow nie robie.

jak Ci na nim zalezy to sie spiesz bo ona wyjezdza w ta srode gdzies tam.

Co do czesci z tego co sie orientowalem, porownywalem to nie sa takie tragiczne, powiedzialbym ciut powyzej sredniej. Na hondzie robione wiec zle nie jest :)

zouza - Nie Cze 27, 2010 12:17

r25 nie miały ASR
imo podejrzanie tani
nie ma halogenów... chyba, że chodzi o przeciwmgłowe z tyłu ale to nawet maluch miał ;)
wydaje mi się, że zderzak z tyłu jest przytarty

Mało zdjęć, ciężko cokolwiek powiedzieć :roll:

pieto1 - Nie Cze 27, 2010 12:28

aha, z tego copamietam rdza miala byc gdzies na dole drzwi kierowcy tylko, a tak to cacy mowila ;] jednak gdy przeszedlem do szczegolowych zdjec to nastala cisza ;]

rozrzad wymieniany 1,5 miesiaca temu z tego co mowila (przejechane okolo 500km), olej i napinacze.

mikimisz - Nie Cze 27, 2010 12:54

No ja też próbuję się teraz dodzwonić i jest "poza zasięgiem sieci" a na gg głucho
Dydo - Nie Cze 27, 2010 13:10

Ze zdjęć dostrzegam także rdzę na przedniej masce - kierując wzrok od znaczka Rovera lekko w górę i prawo. Przynajmniej wygląda to na ognisko korozji..
pieto1 - Pon Cze 28, 2010 00:10

Dydo, rowniez to zauwazylem ,jednakpo zapewnieniach właścicielki u znałem ze cos sie odbija.