Zobacz temat - [R620] Problem ze szarpaniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Problem ze szarpaniem

brzozowski886 - Sro Lip 14, 2010 19:33
Temat postu: [R620] Problem ze szarpaniem
Witam.

Jestem nowy na tym forum i myśle że mi pomożecie.

Mam problem z roverem, a mianowicie z jego szarpaniem. Poprzednio mechanik coś pogrzebał przy pompie bo sie zapchał jakiś filterek czy coś i jakiś czas było dobrze. A teraz problem powrócił. Prosze powiedzcie mi jaka to może być przyczyna/ przyczyny.

kasjopea - Sro Lip 14, 2010 19:41

Zobacz sobie ten temat http://forum.roverki.eu/v...light=szarpanie
Poza tym użyj funkcji "szukaj" i znajdź inne tematy dotyczące Twojego problemu. Powodzenia :wink:

brzozowski886 - Sro Lip 14, 2010 22:33

Czytałem że to może być wina czujnika położenia wału. Jakbym go odpioł to nic sie w komputerze nie skasuje? Nie bedzie później żadnych większych problemów? Jak go sprawdzić?
thef - Sro Lip 14, 2010 23:26

W komputerze nic się nie stanie. Ja jednak przyczyny poszukałbym najpierw w wiązce przewodów silnika, szczególnie w okolicach pompy. Poszukaj tematów o wiązce, jest tego sporo.
brzozowski886 - Czw Lip 15, 2010 21:44

Sprawdziłem wszystkie poduszki przy silniku i ta na dole od przodu jest rozwalona i jest pęknięty ten przewód co idzie od intercoolera.

[ Dodano: Czw Lip 15, 2010 21:44 ]
I mam kolejny problem z moim roverkiem.

Nie działa mi hamulec ręczny. Sprawdzałem naciąg linki ( nie da sie dalej podciągnąć jest na maxa). Wyjołem popielniczke z tyłu i zaobserwowałem że linki są luźne jak ręczny jest spuszczony, a jak się zaciąga hamulec to linki się prostują i nic więcej wcale nie blokuje kół.

Pomóżcie mi w zdiagnozowaniu przyczyny.