Zobacz temat - [R400 1.6 98]Po włączeniu zimnego obiegu gotuje wodę :|
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400 1.6 98]Po włączeniu zimnego obiegu gotuje wodę :|

Palkerson - Pią Lip 16, 2010 11:25
Temat postu: [R400 1.6 98]Po włączeniu zimnego obiegu gotuje wodę :|
Witam .... przeczytałem już wszystkie tematy dotyczące przegrzewania się Roverków, zrobiłem wszystko co zalecacie a dalej nie uporałem się z tym co dolega mojemu roverkowi ... a mianowicie ........ u mnie wszystko jest ok jak nawiew ustawiony jest na ciepłe powietrze .... można robić i 1000 km dziennie i jest ok a jak tylko przerzucę na zimne powietrze to po 100 metrach wskazówka idzie na czerwone pole i gotuje wodę........ wymieniłem czujnik załączający chłodnice, termostat i dalej nic ... ... z nagrzewnicą mam wszystko raczej OK bo czy na ciepłym powietrzu ustawionym czy na zimnym jest tak jak książka pisze czyli na ciepłym ciepły a na zimnym zimny ... układ odpowietrzałem wielokrotnie, płynu nie ubywa w nim nie ma rosołu a w oleju ani grama wody i co toi może być ?? bo już wymiękam z tym samochodem :/ :/:/
Adrian - Pią Lip 16, 2010 15:35

Sprawdź drożność elementu nr 12 z rysunku. Ten temat Ci pomoże:

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=55926

Pozdrawiam,
Adrian

Palkerson - Sob Lip 17, 2010 17:17

wielkie dzięki już się z tym zapoznaje :)

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 17:17 ]
ten przewód bez kitu jest jakiś zapchany dokładnie na tym gumowym łączniku ..... nie mogę przepchać więc szukam nowego przewodu :) jak uda mi naprawić usterkę to dam znać :)


usterka naprawiona...... kupiłem przewód od anglika....... mimo że wyglądał trochę inaczej to po zamontowaniu wreszcie roverek przestał gotować wodę !! !! :) wielkie dzięki za radę :)