Zobacz temat - MG ZR 2.0SDI SZARY WOŹNIKI
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG ZR 2.0SDI SZARY WOŹNIKI

jerzu - Pią Lip 16, 2010 19:24
Temat postu: MG ZR 2.0SDI SZARY WOŹNIKI
Witam,
możecie rzucić okiem na to autko?
http://otomoto.pl/mg-zr-2...-C12053102.html
w ten weekend albo następny chciałbym je obejrzeć :)

azer - Sob Lip 17, 2010 19:58

hej
- Chyba miał przygodę z przodu, różne lampy lewe i prawe. Tylko po tych fotkach nie mogę dojść czy prawe są od 25tki (biały środek) czy lewe nowe.
- Przednie wycieraczki jakoś mocno się świecą
- mocno napuchnięty wąż od IC, ale o czym to może świadczyć to nie wiem i chętnie się dowiem :)
- brak emblematów z tyłu
- nie podany przebieg
- mocno wytarty fotel kierowcy
- brak zatyczki/zakrętki na jednej z rurek od klimy :cool:

jerzu - Nie Lip 18, 2010 14:43

Lampy nie są takie same? Po prostu na jednej fotce włączone? Autko pojadę obejrzeć dopiero w przyszły weekend, więc czekam na opinie :)
bociannielot - Pon Lip 19, 2010 10:40

Wiesz co te lampy to faktycznie może być zdjęcie, ale generalnie te zdjęcia jakoś tak zrobione że niby dużo, ale ja mało co widzę, wypatrzyłem za to otarcie na przednim zderzaku :D . Poza tym nie podają przebiegu, wisi jeden przewód - ten co na obudowie filtra powietrza powinien być zamocowany - z tego co ja pamiętam to u mnie przed zderzeniem nie wisiał, a po już zawsze, ale może to przypadek heh. Zalecam ostrożność wszak to auto z komisu ;-) . Pozdrowienia
jerzu - Pon Lip 19, 2010 17:44

mam elektroniczny miernik lakieru, wiec wypadkowość sprawdzę :) do tego przejadę się, zobaczymy jak wrażenia. Nigdy nie jechałem Roverkowym dieslem :)
bociannielot - Wto Lip 20, 2010 11:59

W sumie tak: sprawdź czy nie ma obcięcia przy 4000 obr/min na luzie, czy wbija w fotel przy 1800, 2000 obr. To przede wszystkim bym sprawdził jak bym dla siebie kupował :wink: .

Pozdrowienia :grin: