Zobacz temat - [MG ZR] Zmniekczenie zawieszenia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Zmniekczenie zawieszenia

xaoo - Czw Lip 22, 2010 10:17
Temat postu: [MG ZR] Zmniekczenie zawieszenia
Sprawa dotyczy 2litrowego dieselka. Przez pierwsze 3miesiące jego dość twarde zawieszenie dawało frajdę, przez kolejne było akceptowalne, ale po ponad roku zaczyna irytować, że najechanie nawet na minimalną nierówność wyrywa plomby w zębach bez ostrzeżenia.

Proszę zatem o poradę, jak zawieszeniu w MG ZR ująć "sportowości", czy wymienić komplet na taki z R200, R25, czy sam przód (kolumny), czy tylko sprężyny.

azer - Czw Lip 22, 2010 10:23

jako że zawieszenie od ZR'a diesla jest towarem deficytowym myślę, że dałoby rade dogadać się z jakimś forumowiczem na zamiane :) Na pewno Krzysi3k szuka(ł) http://forum.roverki.eu/p...profile&u=12844

Tylko weź pod uwagę, że na zawiasie od 25 auto będzie wysoko stać i jak masz 17tki to średnio wyglądać.

Krzysi3k - Czw Lip 22, 2010 10:35

Jedyna rada to zamiana na zawieche od R25.
Ja bardzo chętnie, tylko decyduj się szybko jak coś, bo dziś miałem zamawiać kompletne zawieszenie od ZR, ale nie ukrywam, że taka opcja bardziej by mi się podobała, bo nie będę musiał szukać kupca na moje zawieszenie ;)
azer, stokrotne dzięki Roverowy przyjacielu ;)

xaoo - Sob Lip 24, 2010 20:47

no i po zamianie :)

Jeśli w przyszłości komuś jeszcze zacznie dokuczać twardość z MG ZR, śmiało przekładajcie najlepiej kompletne kolumny od R25.

Wątek można zamknąć.