Zobacz temat - Rover 200
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 200

lllll5 - Czw Lip 22, 2010 11:34
Temat postu: Rover 200
Witam,

Zastanawiam sie nad kupnem od kolegi Rovera 200 z konca 99. Ma abs, ws, kier,na benzyne, regulowana kierownica i swiatla,, 103 konie, czujnik deszczu tylniej szyby, elektryczne szyby, 3 drzwi, katalizator. Cena 7300. Przbieg ma prawie 200 tys. i dlatego sie wacham. Co o tym myslicie. Czy to nie za duzy przebieg. Jezeliby byl w dobrym stanie to go brac??

Prosze o pomoc!!!

bociannielot - Czw Lip 22, 2010 11:40

Stary jak kupujesz auto w takim wieku i ma przebieg ponizej 200k to sa dwie mozliwosci:
1. Zdarzył się Cud :!: .
2. Masz cofany licznik :wink:
Jeśli znasz kolesia, wiesz że dba o auto to możesz kupić :) . Ten czujnik deszczu tylniej szyby mnie zastanawia, może ktoś się wypowie na ten temat, czy było w 200 w ogóle takie coś :?: . Poza tym weź cyfrówkę jak chcesz porób zdjęcia, wrzuć gdzieś podaj tu linki i jak coś to zawsze ktoś popatrzy i oceni :wink: .

Pozdrowienia :smile:

ADI-mistrzu - Czw Lip 22, 2010 11:49

W 200 nie było czujnika, najpewniej dokładany.
Ja mam 144tys i samochodzik z 97r., przebieg udokumentowany :wink:
Jak koleś dbał o samochód i miał dobrych mechaników to przebieg nie straszny taki, ale lepiej by było przed kupnem mimo wszystko samemu sprawdzić jego stan.

Ja bym sprawdził sprężanie na cylindrach, w jakim stanie są paski itd. na forum było dużo tematów co sprawdzić przed kupnem.

lllll5 - Czw Lip 22, 2010 12:04

Dzieki za pomoc. Bedzie to moje pierwsze auto a na samochodach to sie wogole nie znam. Porobie zdjecia albo pojade z nim do mechanika.
Sachar - Czw Lip 22, 2010 12:42

Co do czujnika deszczu to myślę, że ktoś się zagalopował i chodzi o to, że jak się ma włączone przednie wycieraki i wrzuci wsteczny, to tylna zaczyna się majtać :grin:
Nextassy - Czw Lip 22, 2010 16:58

Sahar dobre dobre,faktycznie sie tak dzieje z a tylna wycieraczka sam to zauważyłem ostatnio :) I znów si czegoś nowego dowiaduje,ze niby mam czujnik deszczu :D hahahahahah
lllll5 - Czw Lip 22, 2010 17:02

A wiecie czy da sie zamontowac klimatyzacje a jezeli tak to ile kosztuje??
leszczu - Czw Lip 22, 2010 17:09

Zobacz ten temat :wink:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15166