Zobacz temat - [R200/25/ZR] jak zdjąć lotkę tylnej klapy?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200/25/ZR] jak zdjąć lotkę tylnej klapy?

memphisto - Sob Sie 21, 2010 14:10
Temat postu: [R200/25/ZR] jak zdjąć lotkę tylnej klapy?
Witam, wyhaczyłem na szrocie niemiłosierną okazję (narazie się nie chwalę cenami bo nie chcę zapeszać ale muszę części sam zdemontować :mrgreen: ) albooo się pochwalę :mrgreen: lotka + blenda z ZR ze znaczkiem + 1 tylna lampa + tylna półka + wykładzina bagażnika + 2 tylna lampa lekko pęknięta (raczej nie zamontuję ale lepiej mieć) + listwy tylnego zderzaka + dokładka tylnego zderzaka za.... 200 PLN

ogólnie nie wiem po co mi te części ale jak dają - to biorę :mrgreen: no obym nie zapeszył a wracając do tematu...

...chodzi o to, że nie mam pojęcia jak zdjąć z ZR tylną lotkę/spojler? po prostu to na chama oderwać czy jest jakaś technika?

w razie czego za 30 zł więcej mi dadzą razem z klapą, ale wolałbym samodzielnie to zdemontować nie urywając niczego :mrgreen:

Krzysi3k - Sob Sie 21, 2010 14:20

Spoiler? Łatwizna, człowieku ;)
Otwierasz klapę, odkręcasz śrubki w tych bolcach na których półka wisi, potem odkręcasz śrubki przy połączeniu z dużym plastikiem. Zdejmujesz boczne plastiki, potem ten duży. Tam będą 4 śrubki, po prostu je odkręcasz, wyjmujesz spoiler, tniesz kabel i wszystko :)
Plastiki są na zatrzaski.
PS. Po co Ci półka, listwy zderzaka i wykładzina? :P Dolna dokładka rozumiem, ale listwy? :P

azer - Sob Sie 21, 2010 14:43

pewnie na zaś :razz:
memphisto - Sob Sie 21, 2010 15:39

za cholerę nie wiem po co mi to ale ładnie brzmi taka ilość :mrgreen: :głupek2:

a ogólnie to kto wie.. już 1 półkę tylna sprzedałem za 50 PLN może i tą opchnę, no i wykładzina bagażnika będzie o 6 lat nowsza :mrgreen:

Krzysi3k - Sob Sie 21, 2010 15:48

memphisto, jest tam jeszcze może znaczek z przedniego grilla? :P
To może dla mnie parę gratów byś wziął. Np. listwe w kolorze carbon (u nas drewnopodobna).
Tak samo plastik od nawiewów (u nas też drewnopodobny :P )

memphisto - Sob Sie 21, 2010 16:22

Krzysi3k, pon - wt jadę to wykrecac a mam ok 70km więc jak będą to Ci dziabne jak by coś tego pokroju było to wezmę, oczywiście w przyzwoitych cenach bo naciągnąć się nie dam. Jaką cenę dopuszczasz, za poszczególne elementy? najlepiej walnij na PW wiadomość co byś chciał i jakie ceny by Cię interesowały. Dziś już mnie nie będzie ale jutro odczytam a i tak dopiero w okolicach pon - wt się będę tam wybierał :)
azor77 - Nie Sie 22, 2010 09:03

memphisto, możesz zdradzić namiar na ten składzik z częściami, bo lubię też czasami pogrzebać przy takich dawcach organów :razz:
R-200 - Nie Sie 22, 2010 10:37

Krzysi3k napisał/a:
Spoiler? Łatwizna, człowieku ;)
Otwierasz klapę, odkręcasz śrubki w tych bolcach na których półka wisi, potem odkręcasz śrubki przy połączeniu z dużym plastikiem. Zdejmujesz boczne plastiki, potem ten duży. Tam będą 4 śrubki, po prostu je odkręcasz, wyjmujesz spoiler, tniesz kabel i wszystko :)
Plastiki są na zatrzaski.
PS. Po co Ci półka, listwy zderzaka i wykładzina? :P Dolna dokładka rozumiem, ale listwy? :P
Kabla nie trzeba ciąć, tam jest połączenie na wtyk. [you]
Krzysi3k - Nie Sie 22, 2010 11:17

Ja kupiłem nowy spoiler i tak były tylko kabelki, więc je uciąłem i dolutowałem te ;)
memphisto - Nie Sie 22, 2010 13:11

azor77, podam jak wrócę :mrgreen: podam Ci nawet współrzędne geograficzne, ale z złych doświadczeń nie podam miejsca dawcy :mrgreen:

narazie listę cześci mam dość długą, kto by co chciał więc już nie piszcie mi PW, bo nie mam nawet tylu pieniędzy - mam raptem 400 PLN w kieszeni :mrgreen: także niestety Ci co napisali to ok ale dla reszty nie mam $$ :cry:

krzysiek co do kwestii fotelowokanapowych to nie ma szans, bo oni chcą komplet siedzeń oddać a nie rozbierać :/

Krzysi3k - Nie Sie 22, 2010 13:22

memphisto, no to lipa... :/ A myślałem, że będę miał zagłówki z tyłu :P