Zobacz temat - [R220turbo coupe] Proszę o opinię...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R220turbo coupe] Proszę o opinię...

LONT - Pon Sie 23, 2010 04:29
Temat postu: [R220turbo coupe] Proszę o opinię...
http://otomoto.pl/rover-2...-C14227925.html
Z lekka nakręciłem się na najszybszego Rovera, a drzwi bez ramek to już w ogóle :serducha:
Jedyny na allegro. Oczywiście ESP i chyba poduchę można potraktować jako pomyłkę w ogłoszeniu. ESP pewnie miał być ABSem, który był seryjny. Chciałbym też wiedzieć, czy kolor, zderzaki i szyberdach są seryjne.
Macie jakieś komentarze na temat tego konkretnego modelu? Byłbym wdzięczny za każdy.

edit:
już doczytałem, że dach targa to jednak normalka.

Markzo - Pon Sie 23, 2010 09:44

wizualnie wygląda raczej oki, przyjżyj się nadkolom z tyłu, bo może to refleksy ale chyba coś tam jest poprzecierane no i te pasy na skrzydle z tyłu, co to to to? wewnątrz tak jakby troche krzywe było siedzisko kierowcy i zastanawia mnie kierwonica, czy tomcat turbo nie miał innej? http://otomoto.pl/rover-216-C14474559.html o takiej jak w tym aucie? Pod maską standardowo zapocona klawiatura, więc uszczelki do wymiany, do sprawdzenia stan węży, czy nie ma w nich za dużo oleju, turbina, czy nie pływa w oleju, standardowe rzeczy przy silnku turbo. Skrzynia biegów to następna sprawa, jak będzie "chuczeć" to skrzynia pewnie jest do regeneracji, sprawdź, czy jest i działa szpera, jak wchodzą biegi i cyz mechanizm wybieraka nie jest "skatowany". Tyle mi przychodzi do głowy, sprawdź go dokładnie jak każde auto :)
dobryziom - Pon Sie 23, 2010 16:56

Stare budy przed liftem miały taka kierownice ( ona nie ma poduszki), na 90% w tej wersji brak Torsena. Buda wygląda na foto oki chociaż warto sprawdzić czujnikiem lakieru oraz cały dół. Jeżeli buda walona to już nie warto wchodzić w temat bo i tak mechanika silnik, turbo, skrzynia będzie albo od razu albo za chwile do naprawy lub regeneracji. Oczywiście bądź gotowy na drugie tyle na początek.

powodzenia.

Vesper416 - Pon Sie 23, 2010 19:51

Nie dawno byłem zainteresowany tym autem ale ostatecznie nie doszło do oględzin bo kilka rzeczy mi nie pasowało na zdjęciach:

1. Silnik dość mocno zapocony.
2. Coś mi nie pasuje z pokrywką od świec i nie chodzi o to że napis czerwony
3. Drzwi od strony pasażera straszna szczelina od dołu chyba drzwi skręcone/ przekrzywione bądź oberwane.
4. Fotel kierowcy mocno wytarty skórzany boczek

Zwierzchu ładnie wygląda tylko nie ten kolor...


P.S myślałem że wszystkie wersje turbo 200 mają torsena tak przynajmniej piszą na forum rover coupe anglicy

[ Dodano: Pon Sie 23, 2010 19:50 ]
a i mam takie dziwne wrażenie że na początku roku widziałem ten egzemplarz na allegro.

[ Dodano: Pon Sie 23, 2010 19:51 ]
I z tą instalacją w promocji też pdejrzane. Ściągana zapewne z innego auta lub być może miał zainstalowaną i ściągnęli.