Zobacz temat - Wtyskiwacze SD vs. SDI ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - Wtyskiwacze SD vs. SDI ?

michu1123 - Sob Sie 28, 2010 23:23
Temat postu: Wtyskiwacze SD vs. SDI ?
Siemanko.

Mam pytanko odnośnie wtryskiwaczy w dieslach. Czy jest różnica między wtryskiwaczami od wersji SD a SDI??????

Bo jeśli tak to założenie wtrysków od SDI do SD poprawi parametry autka?????

Czy może SD mają identyczne wtryski co w SDI.

Czekam na konkretne odpowiedzi i propozycję.

Krzysi3k - Sob Sie 28, 2010 23:43

michu1123 napisał/a:
Mam pytanko odnośnie wtryskiwaczy w dieslach. Czy jest różnica między wtryskiwaczami od wersji SD a SDI??????

Są takie same. Do SDi można wstawić tzw. "wingy injectors", tak angole to nazywają.

Remigiusz - Nie Sie 29, 2010 10:16

SDI i SD maja te same jedynie do 25,45 idt polepsza wtryski od starszych modeli osiągi :wink:
michu1123 - Nie Sie 29, 2010 10:32

Dzięki panowie za info.

Czy podjął się ktoś wymiany końcówek wtrysków - podobnie jak to się robi przy VW?. Założyłem już wcześniej temat "Końcówki wtrysków 216 " i byłem ciekaw czy można wymienić same końcówki wtrysków na tzw. 216.
Temat zakończył się na tym, że można wysłać jeden wtryskiwacz do kolesia, który się zajmuje wymianą wtrysków w grupie VW i może spróbować zamontować w R. Koleś ten nie mógł nic powiedzieć na temat wtrysków od R bo nie miał nigdy do czynienia z nimi ale zaproponował, że można przesłać jeden i może spróbować. Myślę, że może to być interesujące ze względu na to, że pompa w SD i SDI ma duże możliwości a przy założeniu 216 do R może naprawdę poprawić osiągi.