Zobacz temat - [r25 & ZR] Konsola jak w rover 200 BRM
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [r25 & ZR] Konsola jak w rover 200 BRM

tuners - Sro Wrz 01, 2010 22:07
Temat postu: [r25 & ZR] Konsola jak w rover 200 BRM
Witam
Chciałem coś zmienić w mojej zrce zobaczyłem w jednym z tematów wnętrze roverka 200 BRM w czerwonej skórze od razu rzuciło mi się w oczy i ot kilka pytań i wzór


Czy opłaca się robić coś takiego samemu mogę dorwać czerwoną skórę lub eko-skóre ale nie wiem jak z tymi przeszyciami i nigdzie niema okrągłych wysokich ramek pod biegi na allegro są ale takie niskie dziwnie by wyglądały. Jak z wsadzeniem takiej okrągłej ramki w prostokątny otwór konsoli.
Czy ktoś próbował zabierać się za coś takiego
No i oczywiście gładka polerowana gałka i drążek.
Prosił bym o opinie jak to widzicie i czy ktoś próbował coś takiego (w moim zr siedzenia boki mam z czarnej skóry a środek czerwoną alkantarą więc ładnie by się komponowało :D )
Jak ktoś miał styczność niech powie jaka cena u tapicera z własnym materiałem lub z jego

Rafi200 - Sro Wrz 01, 2010 22:45

Sam nigdy tak nie obszyjesz jak zrobi Ci to firma,która się tym zajmuje.
Nie mam numeru telefonu ale masz tu gg 2335599 do kolesia,w sumie to właściciela firmy który się tym zajmuje.Oni robią zabudowy CAR AUDIO i obszywają również skórą.
Widzę że jesteś z Krakowa więc nie masz do nich daleko bo firma jest w Bochni.
Powodzenia ;)

[ Dodano: Sro Wrz 01, 2010 22:45 ]
Jak coś to tu masz jeszcze kilka fotek,znajdziesz też na jednej z nich adresik :)

http://www.306team.pl/ind...tkownik&id=2459

memphisto - Sro Wrz 01, 2010 23:58

tuners, taniej Ci wyjdzie dorwać BRM na szrocie (ale za to o ile trudniej) i po prostu podmienić. Poza tapicerką drzwi wszystko inne pasuje plug & play
tuners - Czw Wrz 02, 2010 15:37

równie dobrze mógłbym grać w totka za wiele ich nie wyszło ;/ widział ktoś inne te ramki alu chrom niż te na allegro ? może ktoś w krakowie zna sklep z takimi gadżetami bo tak w hipermarketach to powiedzmy nie za ciekawe ;p