Zobacz temat - [r 214 98 ]pytanie dotyczace"wyprucia" immobilajze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r 214 98 ]pytanie dotyczace"wyprucia" immobilajze

hellboy_d - Sob Paź 02, 2010 16:55
Temat postu: [r 214 98 ]pytanie dotyczace"wyprucia" immobilajze
Ktorys juz raz z kolei moja kobitka ma problem z pilotem do immo .Nadeszla jesien , wilgotno i elektryka od razu "swiruje" . Pilot dziala , innym razem nie lub po 10 minutach "klikania".
Jaka jest mozliwosc USUNIECIA immobilajzera na STALE .
Nie mam strachu przed kradzieza a przed przymusowym postojem gdzies w trasie .
Jesli macie jakies idee lub znacie jakis warsztat z okolicy dolnego slaska PROSZE O INFO !! !

darek_wp - Nie Paź 03, 2010 09:32

Przede wszystkim potrzebne będzie podłączenie się do testbooka aby wyłaczyć imo w kompie. Po tym kumaty elektryk da sobie radę z odłaczeniem blokady rozrusznika. Może jednka łatwiej i prościej było by dezaktywować imo kodem z kluczyka. Do czasu odpięcia akumulatora nie będzie działać i stwarzać problemów.
Harry - Nie Paź 03, 2010 09:56

tylko jak zamkniesz auto z pilota to zacznie działać
hellboy_d - Nie Paź 03, 2010 10:52

Nic mam tam jakiegos "magika " od elektroniki ale on tylko pilota moze fizycznie sprawdzic ...
Najgorsze to ze tam moja zonka , ktora nie ma bladego pojecia o tych sprawach , marudzi a ja fizcznie bede jeszcze conajmniej miesiac zagranica .
Jak pilot ruszy to podesle ja chyba szybko do Legnicy coby dorobila 2 pilota (mam tylko 1 )

Poznandembiec - Pon Paź 04, 2010 09:06
Temat postu: immo
Na temat wyłączenia immo pisałem już na pw Jak juz temat z immo bedziesz miał opanowany (oczywiście to jest to jest tylko opcja przy usuniętym immo ) kupisz sobie sterownik zamka centralnego http://allegro.pl/sterown...1250818506.html lub http://allegro.pl/sterown...1249161686.html i lekko miescisz sie w 250 złotych i najważniejsze że odpalenie samochodu nie jest zależne od pilota . Za jednego orginalnego pilota zapłacisz w granicach 400złotych z wpisaniem nie wiem czy warto ci sie angażować w "reanimacje trupa" w dalszym ciągu będziesz miał może jednego sprawnego pilota .Piszę" Może" bo, może sie zdażyć że to uszkodzenie centralki nie pilota i zakup nowego pilota nic tutaj nie zmieni
Przy zakupie sterownika ze scyzorykiem wyjdzie ci 40 złotych drożej 20 złotych biorą za dorobienie grotu klucza i masz idąc tą mano fakturą pilota w kluczyku

kasjopea - Pon Paź 04, 2010 09:16

Poznandembiec napisał/a:
Za jednego orginalnego pilota zapłacisz w granicach 400złotych z wpisaniem
Skąd ta cena?
Poznandembiec - Pon Paź 04, 2010 09:31
Temat postu: odp
o która cene pytasz?
jak pilota to 250 -300 kupisz w poznaniu pilota i miedzy 100 a 150 wpisanie
Ja piloty mam z rozebranych aut i mam powiedzmy za free ale konkurencja kupuje ode mnie to przy zakupie 5 szt cena za szt 150 złotych przy 10 120 złotych szt a od klientów wiem po ile sprzedaja

PHJOWI - Pon Paź 04, 2010 09:41

u mnie max 210zł z zaprogramowanie .
kasjopea - Pon Paź 04, 2010 09:47

280 złotych kosztuje NOWY oryginalny pilot.
PHJOWI - Pon Paź 04, 2010 10:06

kasjopea napisał/a:
280 złotych kosztuje NOWY oryginalny pilot.
+ programowanie to wychodzi 380 :)
Poznandembiec - Pon Paź 04, 2010 14:34
Temat postu: wyprucie imma cd.....
Czyli kolego PHJOWI wyszło na nasze ceny mamy już ustalone . wiemy że nowy pilot wraz z wpisaniem to koszt ok 400 złotych wybór należy do kolegi który jest w potrzebie albo klasyczne rozwiązanie orginalny pilot i znów uruchomienie auta zależne od orginalnego pilota czy też wyzbycie się immobilisera założenie dodatkowych pilotów i załatwienie tematu raz na zawsze kolego hellboy_d wybór należy do ciebie
Myśle że temat jest już wyczerpany pytanie tylko na co się zdecyduje hellboy_d

kasjopea - Pon Paź 04, 2010 15:16

Poznandembiec, strasznie wszystkich namawiasz na pozbywanie się immobilisera. Moim zdaniem powinien być to jednak ostatni krok w pozbywaniu się problemu. W końcu producent po coś go w aucie zamontował, prawda?
hellboy_d - Pon Paź 04, 2010 15:26

Pilot naprawiony :] Auto hula (jeszcze )
Co nie znaczy ze nie pozbede sie immo kiedys .Mam GG jak cos
Dzieki za podpowiedzi ...

P.s
Dla mnie i tak alternatywa wyslania ecu albo jechania na lawecie do PHJOWI (okolo300 km w jedna strone , nie dyskutuje ze gosc jest topowym znawca od roverkow ) to rzad kosztow ...

Dziekuje wszystkim za ruch w poscie .