Zobacz temat - Gdyby żył
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Gdyby żył

krzychu.b - Pią Paź 08, 2010 21:53
Temat postu: Gdyby żył
9 października przypada 70 rocznica urodzin Johna Lennona.Od The Beatles jestem nieuleczalnie uzależniony , więc skreślę parę słów (najwyżej zablokują).
Imagine
Wyobraź sobie, że nie ma niebios,
To łatwe, tylko spróbuj,
Żadnego piekła pod nami,
A nad nami tylko niebo,
Wyobraź sobie wszystkich ludzi
Żyjących dniem dzisiejszym
Wyobraź sobie, że nie ma państw,
To niezbyt trudne,
Nie ma za co zabijać lub umierać,
Nie ma też żadnej religii,
Wyobraź sobie wszystkich ludzi,
Żyjących w pokoju
Wyobraź sobie, że nie ma własności,
Ciekawe czy potrafisz,
Nie potrzeba chciwości ani głodu,
Ludzie są braćmi,
Wyobraź sobie wszystkich ludzi
Dzielących się światem
Powiecie, że jestem marzycielem,
Ale nie jestem jedynym,
Mam nadzieję, że któregoś dnia przyłączysz się do nas,
I świat będzie jednością.

http://www.youtube.com/watch?v=okd3hLlvvLw
Z pewnością był marzycielem.Może i miał niewyparzony ryj twierdząc że Są popularniejsi niż Jezus ale patrząc na to co się działo na koncertach The Beatles można było odnieść takie wrażenie.Może i zażywał to i owo :marycha: ale na trzeźwo nie da rady w jednym roku zagrać ok 1000 koncertów nakręcić film i przy okazji nagrać dwie płyty ( 1964 rok)a spać też trza.Życie bez wątpienia miał ciekawe a śmierć...Zginął z ręki "fana" szaleńca (teoria spiskowa głosi że ów "fan" miał "wyprany" mózg przez FBI) :razz: Ostatnie słowa "Zastrzelono Mnie" .Po śmierci też lekko nie ma. Nie ma grobu :shock: żona Yoko Ono trzyma prochy w gablocie (Żeby fani nie pielgrzymowali do grobu jak arabowie do Mekki). A zabójca, no cóż dostał dożywocie . Na prośbę o przedterminowe zwolnienie sąd nie zezwolił argumentując to "troską o życie skazanego ".Fakt żeby mu łeb odrąbali tuż za bramą.Kończąc, cóż po NIM pozostało , muzyka i miliony fanów . Do zobaczenia po drugiej stronie lustra Mr.Lennon http://www.youtube.com/watch?v=sLK2ONm4Uh8 (Mirek Breguła już się z Nim spotkał , to też smutne) :cry:
bitels.b
PS. Jeździł swego czasu Mini więc też klubowicz :mrgreen:
PS 2
A dzisiaj 30 rocznica śmierci i znowu Go zastrzelił.

apples - Pią Paź 08, 2010 22:12

krzychu.b, :ok2: