Zobacz temat - [Honda Accord] Check engine i błąd 34
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Honda Accord] Check engine i błąd 34

Kulmas - Pią Paź 08, 2010 23:20
Temat postu: [Honda Accord] Check engine i błąd 34
Witam

Panowie mam malutki problem który pojawił się po wymianie świec i paska klinowego. Gdy jadę na niskich obrotach to 1200-2000 i trzymam równo pedał gazu nie dodają ani nie odejmując to zapala mi się check engine.Dodam gazu lub odejme to kontrolka gaśnie. jak jadę na normalnych obrotach lub bardziej dynamicznie chceck się nie zapala. Spadku mocy nie odczuwam, spalanie takie jak zawsze,odpala od razu na zimnym i ciepłym silniku. robiłem diagnostykę i wyskakuję mi błąd 34. Niby wszysko ok a jednak coś nie tak że ten check się zawiesza. Byłem u mechaniora i coś ustawiał przy pompie wtrysku. Przez pół dni było ok a później problem powrócił. kontrolka zapala się może żadziej ale jednak. Autko honda accord 2.0td z silnikiem rovera. Z góry dzięki za pomoc i Pozdr

[ Dodano: Pią Paź 08, 2010 23:20 ]
Oki Panowie w sumie bez sensu zakładałem nowy post bo znalazłem kilka z tymi samymi objawami. W większości kąt wtrysku trzeba ustawić. czy zna ktoś warsztat w gdańsku gdzie mi to zrobią? Bo trzeba podłączyć do kompa a w kilku warsztatach w gdansku byłem i w każdym mieli problem z uzyskaniem połączenia. Wkręcają że jest coś poblokowane.

thef - Sob Paź 09, 2010 11:09

Powinno się udać w każdym warsztacie, który dysponuje komputerem diagnostycznym Bosch KTS500 lub nowszym.