Zobacz temat - rover 820 ti co sadzicie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - rover 820 ti co sadzicie

pepe8341 - Nie Paź 10, 2010 11:40
Temat postu: rover 820 ti co sadzicie
siema witam mam na oku tego roverka lecz nie mialem stycznosci wczesniej zta marka a co jeszcze w turb pytania czy duzo spala nawet na gazie? czy drogi jest w utrzymaniu i ogulnie prosze o opinie i pomoc z gury dziekuje

Dodano: Nie Paź 10, 2010 11:40
http://allegro.pl/okazja-...1253328617.html

Yog-Sothoth - Nie Paź 10, 2010 12:34

Jeśli chodzi o gaz to średnio +15% do tego co spali na benzynie, mój w trasie przy w miarę spokojnej jeździe ciągnie 9-10l, w mieście to i 15 spali w zależności od jazdy, ale w sumie nie narzekam bo i tak pali mało.
Części są raczej tanie, przykładowo przegub ~120zł, łożysko przednie ~90zł, wysprzęglik ~200zł; może być prędzej mały problem z dostępnością części od ręki, ale jeśli się zna dobre sklepy to nie ma co się bać.

Jeśli chodzi o tą sztukę to wygląda na pierwszy rzut oka nieźle, rdza powoli zaczyna się pojawiać ale jeśli tylko to co na zdjęciach to nie problem. Koniecznie sprawdzić silnik pod kątem wycieków, zawieszenie, turbinę, elektryka lubi się czasami wyłączać ale to nie problem, zbiornik wyrównawczy prędzej czy później się rozwali i trzeba będzie kupować nowy lub coś na zastępstwo.
Cena okazyjna, jak sam bym nie miał samochodu to bym się na pewno zainteresował tą sztuką :)

Tomek1212 - Nie Paź 10, 2010 16:32

Ze zdjęć widać, że to szrot, no ale za te kase to i tak warto. Ciężko trafić ten model w dobrym stanie, a jak już sie taki trafi to kosztuje w granicach 5-7tys zł, a i tak szybko znajduje nowego nabywce.
Podany egzemplarz pochodzi z 94r i ma słabszy motor o mocy 180KM i skrzynie bez mechanizmu torsen. To duża wada, bo przy takiej mocy i przednim napędzie energiczne przyśpieszanie kończy się problemami z trakcją.
Wyposażenie dość ubogie, chociaż wersje 2,0 rzadko występowały we full opcji.

UniculTLX - Pon Paź 11, 2010 20:52

Ten Rover strasznie długo wisi na alledrogo... najpierw był za 3900, teraz cena opadła prawie o połowę. Jest na otomoto drugi ti, ale niestety 4300 gość chce i też już od długiego czasu widuję to ogłoszenie.
Swoją drogą to mam 820Si do sprzedania :razz: