Zobacz temat - [R200] Cabrio Proszę o opinie.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R200] Cabrio Proszę o opinie.

Nowal - Sob Paź 16, 2010 11:36
Temat postu: [R200] Cabrio Proszę o opinie.
Witam, mam na oku roverka 214cabrio z 1994roku, zadzwoniłem do pani, która go sprzedaje dowiedziałem się, że dach puszcza od strony pasażera, i wymieniony był czujnik położenia wału. Autko stoi niedaleko mnie i kusi ceną, a z racji tego, że mam już jedno atut tej marki chciał bym kupić drugie tyle, że otwarte.

http://otomoto.pl/rover-214-cabrio-C14659182.html

Kilka pytań.
Jak się jeździ tym jesienią/zimą?
Czy jest bardzo głośny?
Na co trzeba zwracać szczególną uwagę?

bociannielot - Sob Paź 16, 2010 11:43

http://forum.roverki.eu/v...ighlight=cabrio
Auto użytkownika z forum, trochę już stoi, cena spadła ;) . Najlepiej prześledzić jego posty w dziele usterek - dowiesz się być może co było robione i kiedy :ok: .

dahoovka - Pon Paź 18, 2010 09:58

Przyjedź, zobacz :)

Rysiek naprawdę jest grzecznym autkiem :)

Głośny nie jest. Był jak go kupiłam, ale wydech był robiony :)
Co do jazdy zimą, to akurat nie mam pojęcia.

flapjck1 - Pon Paź 18, 2010 18:22

tak jakos ostatnio wymienilem w nim czujnik polozenia walu ( chyba to nawet wrzesien juz byl )
w wakacje poszedl nowy komplet swiece kopulka palec przewody
poprzedni wlasciciel robil uszczelke pod glowica ( albo jeszcze poprzedni, bo sie nikt nie przyznawal ) ja zrobilem plukanie ukladu chlodzacego bo mnie mierzil syf w zbiorniczku
hample tak jak ci pisalem
zawieszeniowo tez

aaa jedyne co mi dalo w kosc to immobiliser, a tak dokladnie ( niejako na koniec stwierdzone ) to wiazka ( wtyczka wiazki ) w drzwiach kierowcy

auto jest dosc ciche - przy zdjetym dachu do okolo 140-150 nie ma jakiegos nadmiernego ryku powietrza, normalnie da sie radyjko sluchac

borsi - Wto Paź 19, 2010 11:41

Piękne to autko :( Chciałbym mieć kolejnego takiego kanciaka w swojej kolekcji :(
dahoovka - Wto Paź 19, 2010 11:41

borsi napisał/a:
Piękne to autko :( Chciałbym mieć kolejnego takiego kanciaka w swojej kolekcji :(


Piękne, piękne. Mi aż szkoda się go pozbywać, ale... siła wyższa (Flapjck1) :D