Zobacz temat - [r200]klosze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200]klosze

krucha91 - Sro Paź 27, 2010 22:08
Temat postu: [r200]klosze
Problem jest tego typu ze mam klosze zbrudzone od srodka. (Pewnie wina poprzedniego slasciciela) Dzis troche przy tym gzrebałem mianowicie chce sciagnąc klosze i je wyczyscic bez demontazu całych lamp. Jest to mozliwe? Odkreciłem dzis takie 2 srubeczki z góry odczepiłem zatrzaski a klosz ani drgnie bo trzymie go zderzak/gril jest jakas szansa dogrzebac sie do tego bez demontazu przodu? Z góry dzieki.
ADI-mistrzu - Sro Paź 27, 2010 22:10

Klosze są przyklejone, zostaje jedynie demontaż całej lampy i ewentualnie jej czyszczenie w takim stanie lub rozklejanie i czyszczenie.

P.S.
Popraw temat bo jest niezgodny z regulaminem.

krucha91 - Sro Paź 27, 2010 22:15

własnie zajarzyłem z tym tematem ale dzieki:) Jest szansa je rozkleic i pokleic na nowo? Czy bardziej oplaca sie zainwestowac w cos nowego?
ADI-mistrzu - Sro Paź 27, 2010 22:40

Te "szkła" są w rzeczywistości z plastiku a sztuczka z rozklejaniem najprostsza polega na podgrzaniu całego klosza w piekarniku i jego rozklejeniu.

Ja bym się osobiście bał, podobno działa też dobrze wlanie do środka mocno ciepłej wody, odrobinę płynu do mycia naczyń i trochę piasku. Kręcąc kloszem robimy mu piling. Tutaj uwaga, piasek ma bo tej szybce jeździć, nie może po odblasku bo go zmatowimy.

leszczu - Czw Paź 28, 2010 12:58

No niestety żeby zdjąć klosze to musisz wyciągać lampę. :/
Tutaj masz wszystko na temat ściągania klosza i ponownego klejenia. :grin: Temat wprawdzie dotyczy lekkiej modyfikacji lampy, której możesz przy okazji zrobić. :grin:
http://forum.roverki.eu/v...=przednie+lampy