Zobacz temat - Rover 25 1.8 automat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 25 1.8 automat

sasham - Sro Lis 03, 2010 12:27
Temat postu: Rover 25 1.8 automat
To moj pierwszy post, prosze o opinie na temat tego autka;)

http://allegro.pl/rover-2...1303333737.html

colin1983 - Sro Lis 03, 2010 12:50

-brak zdjęć lewej strony samochodu
- brak zdjęć silnika
- na tylnym zderzaku z lewej strony jest widoczne jest wzmocnienie jeśli się nie mylę samochód mógł mieć jakaś przygodę z tyłu
-maska źle spasowana

imejdz - Sro Lis 03, 2010 17:44

drzwi pasażera prawy przód też wydają się obite
shilus82 - Sro Lis 03, 2010 19:12

zderzak z przodu inny odcień, zderzak tylni uszkodzony, drzwi pasażera przód z prawej strony powgniatane,jeśli to mają załatwić delikatne poprawki, to ja jestem biskupem/ Straszliwie zniszczone ranty felg.Maska krzywo lezy, klar z niej złazi, lampy z prawej wymienione. Kompletnie nie wzbudza zaufania
sasham - Pią Lis 05, 2010 12:29

Witam raz jeszcze. Po tak negatywnych odzewach ze strony miłośnikow Roverkow, chce usprawiedliwic siebie: Autko pochodzi z 2000r. wiec po 11 latach trudno zeby nie bylo po przejsciach. Nalezy tylko odroznic stluczke a wypadek. Auto ma silin w stanie niemal idealnym, pracuje rowno i szybko wkreca sie na obroty, jedyne co w najblizszym czasie moze wymagac wymiany to rozrzad. W dobrym stanie jest rowniez automatyczna skrzynia biegow- nie szarpie, wszystkie tryby dzialaja. Rama i belki auta sa absolutnie proste. Co do felg- ranty są odrapanae ale bez przesdady- wygladaja zle na zdjeciach ponieważ nie były jakoś specjalnie czyszczone do sesji zdjęciowej- na żywo prezentuja sie znacznie lepiej. Co do tylnego zderzaka- byl po stluczce i faktycznie obiła sie belka na nim a on sam może wymagac lakierowania. Warte podkreslenie jest rownież to, ze niema w tym aucie absolutnie zadnego sladu rdzy- ani na progach, ani na kominach, poprostu nigdzie niema nawet zaczatku. Mysle ze jak ktos jest z Wroclawia to może sam podjechać i naocznie przekonac sie że oprócz blacharki autko jest w dobrym stanie. Dziekuje za ostra krytyke, wiem ze lwia czesc forumowiczow jest prawdziwymi pasjonatami aut marki Rover a ja jestem tylko jednym z wielu urzytkownikow- autko ma przede wszystkim bardzo dobrze i bezpiecznie jezdzic ;) . Toteż nie wystawiam tego auta za niewiadomo jaką cene. Zapraszam do obejrzenia osobiscie i pozdrawiam![/list]