Zobacz temat - MG ZR 1.4 - bardzo proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG ZR 1.4 - bardzo proszę o opinię

KKamil - Pią Lis 05, 2010 09:41
Temat postu: MG ZR 1.4 - bardzo proszę o opinię
Witam wszystkich na forum,

Jest to mój pierwszy post, dlatego chciałbym się z wszystkimi przywitać.

Chciałbym zakupić Rovera MG ZR 1.4 16V z tego ogłoszenia:

:arrow: http://otomoto.pl/rover-2...-C16027255.html

Bardzo proszę o przyjrzenie się tej ofercie i doradzenie czy jest godna zainteresowania.
Jak jest tak naprawdę z częściami do tego samochodu, czy jest problemem znalezienie do niego jakiejś części czy są one dość kosztowne ?
Czy później może być problem z odsprzedażą tego auta, mówię tu o okresie 2,3 lat ?
Czy ktoś się orientuje jakie funkcje komputera pokładowego posiada samochód ? Czy jest dostępna opcja informująca o ilości możliwych przejechanych kilometrów na paliwie znajdującym się w baku ?
Do jakiej "zdrowej" ceny można byłoby negocjować za ten samochód ?

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi,
Serdecznie pozdrawiam,
Kamil.

shilus82 - Pią Lis 05, 2010 10:08

Na pierwszy rzut oka autko wygląda ładnie. Przebieg może być taki jak podany, bo to 7 lat a ma prawie 140 tysiaków, więc niemal 20 tysięcy miesięcznie,ale... i tu zaczynają się minusy:maska źle leży,bo są nierówne szpary wzdłuż błotników, klapa też krzywo leży, zderzak tylny też. Auto nie ma rys? pewnie polerowane było, bo niemożliwe żeby się uchowało. Komputer...prawdopodobnie pokazuje tylko cały przebieg i przebieg tzw dzienny. Elektrycznych lusterek to on nie ma. Zamiast zdjęcia silnika jest zdjęcie trzeciego rzędu siedzeń :haha: A z częściami nie ma specjalnie problemu, bo bazuje na 25. Odsprzedaż? każde auto znajdzie swojego właściciela.
KKamil - Pią Lis 05, 2010 10:35

Byłem i oglądałem to autko to jest zarysowanie "parkingowe" na tylnym, prawym zderzaku. Czyli prawdopodobnie autko było bite ?
colin1983 - Pią Lis 05, 2010 10:47

Cytat:
Czyli prawdopodobnie autko było bite ?
raczej nie dla pewności miernik grubości lakieru i trzeba by go sprawdzić