Zobacz temat - [MG ZR] Lift zderzaków
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [MG ZR] Lift zderzaków

tuners - Nie Lis 14, 2010 08:49
Temat postu: [MG ZR] Lift zderzaków
Otóż spodobało mi się mg zr z pewnej strony

i kilka pytań być może ktoś wie co to za dokładka zderzaka jakoś bardziej mi przypadła do gustu niż z cupry i laguny ale nie znalazłem z czego to może być.

każdy chyba wie jak wygląda zderzak z zrki pod rejestracją
z wycięciem kawałka który odstaje nie było by problemu ale czym wypełnić wgłębienie czy mata szklana z żywicą wystarczy?(jedni piszą że szybko pęka inni że wytrzymała zresztą widziałem jak w wywrotkach urwane zderzaki metalowe łączyli nimi i wytrzymywały)

też tyczy się to miejsca na kierunkowskazy gdzie je umiejscowić żeby otrzymać taki efekt jak na zdjęciu wyżej

czy ramki halogenów można tak złączyć ze zderzakiem gdyż kilka z tych przeróbek zasłonią miejsca mocowania zderzaka chyba?

Remigiusz - Nie Lis 14, 2010 13:20

Ma ten górny zółty zderzak kilka wad:

1.) Brak kierunkowskazów z przodu :!:
2.) Jak ten facet wymieni żarówkę od lamp przeciwmgielnych :wink: Musi zderzak ściągać żeby to zrobić :razz:

Ale tak to fajnie wygląda :wink:

tuners - Nie Lis 14, 2010 13:37

no pewnie nie miał halogenów i zrobił kierunki tam ja mam więc mi szkoda ich dałbym jakieś okrągłe kierunki w miejscu starych a reszte wygładził ale musiał przerobić trzymanie zderzaka
Harry - Nie Lis 14, 2010 14:32

albo kierunki jakoś za grill wrzucić lub za dolny wlot
imejdz - Nie Lis 14, 2010 21:34

ewentualnie w jakiś sposób podpiąć się pod pozycje w lampie od świateł drogowych i przerobić na kierunkowskaz :)
tuners - Nie Lis 14, 2010 21:55

w drogowej jeszcze postojówki są więc mało miejsca a czy ktoś wie czy można na przód dać niewielkie owalne kierunki od innego wozu które raczej są boczne np.
jakie są przepisy odnośnie kierunków z przodu? nie mogę nic znaleźć na ten temat

Pływak - Nie Lis 14, 2010 22:02

Minimum 350mm od ziemi...
faecd - Nie Lis 14, 2010 22:04

A ja na to szpachla szpachla szpachla

Wszystko sie da jak sobie wymodelujesz. Szpachlujesz zacierasz szpachlujesz szlifujesz i tak w kolko 10 razy az bedzie glanc.

Polecam zapoznac sie z WT zanim zaczniesz kombinowac z kierunkowskazami przednimi! Pozdrawiam

Szymon - Nie Lis 14, 2010 22:07

tuners, (tak offtopowo) używaj proszę znaków przestankowych :twisted:
tuners - Nie Lis 14, 2010 22:14

ok, a zamiast szpachli maty szklane z żywicą, nie będą czasem lepsze ?
Jeszcze jedne kierunki pasowałyby
a co do dokładki zderzaka, widział ktoś kiedyś taki ?

imejdz - Nie Lis 14, 2010 22:16

tuners napisał/a:
w drogowej jeszcze postojówki są więc mało miejsca
dlatego zamiast postojówek.

Te lampki które pokazałeś to moim zdaniem gra niewarta świeczki, nie będą pasowały do ogółu. już lepiej zostawić oryginalne. Z tymi kierunkami to trochę żukiem zaleci :)

tuners - Nie Lis 14, 2010 22:20

właśnie dlatego szukam okrągłych by zaokrąglić całość.
imejdz - Nie Lis 14, 2010 22:23

to wyobraź sobie jak to będzie wyglądać w połączeniu z lampami i halogenami... moim zdaniem bez sensu