Zobacz temat - [R25] Problem przy zdejmowaniu tapicerki drzwi przednie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Problem przy zdejmowaniu tapicerki drzwi przednie

regins - Czw Lis 18, 2010 19:37
Temat postu: [R25] Problem przy zdejmowaniu tapicerki drzwi przednie
Witam drogich użytkowników forum! Problem mój polega na tym że nie wiem które śróby odkrecić żeby zdjąć "boczek" w celu wymiany głośników na nowszy model :) poniżej załącze zdjecia drzwi i prosze żeby jakaś dobra dusza zaznaczyła mi na nich gdzie skryte są śruby :) tak, wiem było na forum jak i na stronie ( w zrób to sam) aczkolwiek jest tam zdjecie z r 200 i r 45 co troche nie odwzorowóje drzwi z r 25 :) prosze o pomoc
leszczu - Czw Lis 18, 2010 19:59

1

2

3

4

5

6
[/b]

regins - Czw Lis 18, 2010 20:02

dziękuje!! tak wyczerpującej odpowiedzi nawet sie nie spodziewałem :D dzięki bardzo :)
slate - Sob Mar 12, 2011 11:12

Mam jeszcze dodatkowe pytanie. Odkręciłem wszystkie śrubki opisane powyżej. Ale nie wiem dokładnie z której strony podważyć obudowę aby ją zdjąć. Próbuje od przodu i nic. Nie chce robić na siłę by nie urwać czegoś. Proszę o pomoc.
martens - Sob Mar 12, 2011 11:59

slate, pod "boczkiem" sa jeszcze plastikowe spinki "na wcisk". Musisz z wyczuciem ale energicznie pociagnac go do siebie (kilka centymetrow) - uwaga te spinki lubia pekac. Trzeba jeszcze potem wymontowac ten trojkat przy lusterku. Gdy boczek nie bedzie trzymany przez spinki i trojkat musisz go troche odchylic do siebie i zdjac/wyciagnac do gory - tak aby zszedl z pipka do zamykania drzwi od wewnatrz.
slate - Sob Mar 12, 2011 12:37

Dzięki. Dałem rade. Jedna spinka strzeliła :D Trudno.