Zobacz temat - [R620] brak swiatel drogowych
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] brak swiatel drogowych

prezes87 - Wto Lis 30, 2010 20:54
Temat postu: [R620] brak swiatel drogowych
Witam!
Moj problem polega na braku swiatel drogowych, a zaczelo sie od tego ze zauwazylem przepaloną zarówke (lewą) kupilem nową zakladam a tu nic;/ nie swieci sie;/ mysle moze na ktorkich jest cos nie tak wchodze do samochodu aby przelaczyc krótkie/dlugie a tu swieci sie kontrolka od swiatel drogowych i nie chce zgasnac (proby przelaczenie). znika dopiero po odlaczeniu zarowki! w prawej lampie jest tylko swiatlo mijania. i do tego dosc slabe (od poczatku gdy wymienilem zarowke) a wymiana byla z 50W na 70W czy to ma jakis wplyw ze za malo pradu dochodzi?? nadmienie ze na drogowych (gdy dzialaly) swiecila normalnie. A wracajac do lewej lampy nie jestem pewien czy wczesniej juz byl nadpalony kabel ten do ktorego przypinam zarowke, bo teraz troszke jest (czarny plastik oslaniajacy nasowke). Myslalem nad przekaznikiem ale gdzie on sie znajduje??
I przy okazji znacie jakiegos mechanika ktory wykreca ukrecone swiece zarowe w slupsku i okolicy??

Brt - Sro Gru 01, 2010 09:15

o ikle pamietam, to w R600 sterowanie światłami jest masą a nie + wiec trzeba przeglądnąć po prostu instalację ... najlepiej kolejno wg schematu z RAVE. Generalnie jeśli w aucie robi się "choinka" ze świateł to zazwyczaj jest problem z dobrym połączeniem masy .... czy u Ciebie tak też jest trudno powiedzieć niestety na pierwszy rzut oka :bezradny:
prezes87 - Sro Gru 01, 2010 20:10

ok dzieki za porade, ale w takim razie zostawie to dla mechanika;/ w sumi i tak musze go odstawic bo zdechl mi akumulator;/ widocznie ta awaria pozera mi prąd;/