Zobacz temat - [R75] Jak wprowadzic kod do radia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Jak wprowadzic kod do radia

markozalko - Sro Gru 01, 2010 10:46
Temat postu: [R75] Jak wprowadzic kod do radia
koledzy albo nie umiem albo głupi jestem :) . Wymieniałem dziś akumulator i mam problem z radiem. W książce pisze że jak się włączy radio będą 0000 i wtedy po kolei wciskam kod. U mnie zamiast tych zer są ---- nie wiem czemu? I jeszcze jedno potem pisze że po wprowadzeniu kodu wcisnąć X a ja tego nie mam. radio te najgorsze symphony. Nie wiem gdzie znaleźć odpowiedź a szukałem
fabianopulos - Sro Gru 01, 2010 11:03

http://forum.roverki.eu/v...ht=kod+do+radia
markozalko - Sro Gru 01, 2010 11:18

Już znalazłem i nie na stronie roverków. mam tylko pytanie ile czasu trzeba czekać żeby można było wprowadzic kod. 2 razy wciskałem i źle to robiłem a tera czekam żeby zniknęło cod white

[ Dodano: Sro Gru 01, 2010 11:17 ]
już zrobiłem dzięki

[ Dodano: Sro Gru 01, 2010 11:18 ]
ps. jak piszą instrukcje w książce to powinni do każdego radia dać instrukcję a nie tylko do jednego.

kasjopea - Sro Gru 01, 2010 13:28

markozalko, miej litość, już któryś z kolei temat poprawiam po Tobie. Piszemy: [R75] i treść tematu, ok? :smile:
Warager - Sro Gru 01, 2010 18:20

markozalko napisał/a:
już zrobiłem dzięki


Fajnie! Ale może kiedyś ktoś nie zrobi, bo nie znajdzie? Tak ciężko napisać jak się zrobiło? Co za ludzie...

U mnie wpisywanie kodu odbywa się następująco:

Wciskam przycisk z nr 1 pojawia się zero na wyświetlaczu w miejsce pierwszego "-" (0---),
Następnie przyciskiem lewym od manualnego szukania stacji radiowych zadaję liczbę z mojego kodu, następnie zatwierdzam przyciskiem z nr 1. pozostałe 3 cyfry kodu tak samo.

Pozdrawiam

sknerko - Pią Gru 03, 2010 08:50

Warager, ale w przyklejonym [R75 All] Workshop Manual ROVERki.pl jest to opisane tylko trzeba ten workshop przejrzeć.
Warager - Pią Gru 03, 2010 14:04

sknerko napisał/a:
Warager, ale w przyklejonym [R75 All] Workshop Manual ROVERki.pl jest to opisane tylko trzeba ten workshop przejrzeć.


Widocznie nie mam cierpliwości, bo nie znalazłem. Jednak chodziło mi o to, że nie podał nawet linka do tematu w google, ani do tematu na forum. Wg mnie powinno się kończyć temat podaniem sposobu rozwiązania problemu.

kasjopea - Pią Gru 03, 2010 14:28

Warager, ma trochę racji - bez podania rozwiązania, temat tak naprawdę nadaje się do kosza.
sknerko - Pią Gru 03, 2010 15:50

Kasjo odpowiedź jest w pierwszym poście z linkiem, do tego przed zadaniem pytania wypada przejżeć Workshop, użyć szukajki, że zacytuję twój podpis:
Zanim zadasz pytanie przeczytaj Techniczny FAQ , następnie poszukaj , a jeśli nadal masz wątpliwości dopiero zadaj pytanie
Więc nie widzę powodu wymawiania sie cierpliwoscią lub jej brakiem

Warager - Sob Gru 11, 2010 17:54

Pod tym linkiem jest tylko po angielsku.
markozalko - Sob Gru 11, 2010 18:13

Wielkie PRZEPRASZAM że nie podałem linku ale wówczas okropnie się śpieszyłem i w locie wymieniałem akumulator. A jechać w trasę bez radia ciężko, więc szukałem w necie na chibcika :) :)