Zobacz temat - [R45] problemy bagaznikiem dachowym
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] problemy bagaznikiem dachowym

Remigiusz - Pią Gru 17, 2010 19:47
Temat postu: [R45] problemy bagaznikiem dachowym
Hej,

Mam problem zakupiłem dziś sobie bagażnik marki Mont Blanc i :dupa: sa warte :sad: Pierwszy :shock: dostałem jak uciąłem te ich plastikowe miarki cm które się wsuwa w profil bagażnika żeby wiedzieć odległość :wink: Podane wartości do Rover 45 mijają się z rzeczywistością , wiec wywaliłem od razu te miarki i zamontowałem to na przypasowanie.

Niestety tylna belka według ich wymiarów wlazła ale potem przy dokręcania pękło coś i się niby trzyma ta noga dachu ale trochę luźna jest, nie za luźna ale się lekko rusza :neutral:

Ale co najgorsze teraz mi się drzwi strasznie trudno zamykają i jak się jedzie to w tym miejscu dmucha przez uszczelki mi do auta :shock: Ma to tak być jest top normalne :?:

Juz sobie pluje ze wywalona kasa w błoto choć dokupiłem bagażnik na narty oraz Box na narty za nie cale 160zl :grin: I z Boxa jestem zadowolony bo fajne praktyczne to jest ale to wianie do auta mnie przeraza i denerwuje :/

Aha i na koniec jeszcze jedno pytanie czemu na tych łapach metalowych co sie do zagięcia drzwi to zaczepia nie ma podkładek gumowych jak przy stopkach na dach :?: Przecież kilka raz to się zamontuje i z demontuje i będzie lakier zdarty :bezradny:

Teraz proszę was o wypowiedzenie sie na ten temat :trzymasie: :ok:

Jugol - Pią Gru 17, 2010 21:57

Remi, bagażniki dachowe to zuo !! ! Jeden kiedyś o mało nie załatwił moich znajomych, dobrze że prędkości były rzędu 40- 50km/h i było lato. Zdążyli wyhamowac przed w/w ustrojstwem z dwoma rowerami nań.
Remigiusz - Sob Gru 18, 2010 15:29

Dobra obadałem dziś pod lepszym światłem sytuacje i złe zamontowałem to, bo za daleko te łapy przykręciłem :razz:
Tomi - Sob Gru 18, 2010 17:41

Mogę sprawdzić kto produkował oryginał. Mocowania powinni mieć opanowane (w sensie producenta).
Remigiusz - Sob Gru 18, 2010 19:33

Tomi, Atera produkował oryginalne z tego co wiem :wink:
Kaj - Sro Lut 09, 2011 21:02

Mam włoski bagażnik dachowy FAPA i jest wszystko O.K. Mocny dobrze zamocowany i nie rysuje dachu a drzwi się normalne zamykają. Polecam
Tomi - Sro Lut 09, 2011 21:06

Wiesz, że są specjalnie wyznaczone przez producenta samochodu miejsca montażu bagażnika?