Zobacz temat - rover 25 streetwise
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - rover 25 streetwise

andrzejowy - Sro Gru 22, 2010 21:37
Temat postu: rover 25 streetwise
Witam wszystkich na forum. Rozglądam sie za "nowym" samochodem i trafiłem na to ogłoszenie streetwise Czekam na wszelkie uwagi odnośnie tego samochodu. Znalazłem jeszcze coś takiego tez w Gnieźnie: rover 25 2.0 tdi , ale po ostatnich przygodach z oplem w dieslu raczej skłaniam sie ku benzynie.
azer - Czw Gru 23, 2010 07:49

ja powiem tylko tyle, że z Suwałk do Gniezna masz kawał drogi, wiąże się to z tym że po przejechaniu tylu km jest duża szansa że weźmiesz jakieś auto z powodu żalu utraconych pieniędzy. A Gniezno to wielkopolskie zagłębie szrotów. Z założenia i wyjątki bardzo żadko sie zdarzają. Więc po prostu odpuść sobie to miasto.

Szukaj czegoś bliżej

PTE - Czw Gru 23, 2010 08:50

Mi wystarczy widok tych dwóch jegomościów na zdjęciu nr 2 aby wiedzieć, iż raczej należy unikać tego autohandlu. Chyba że to kupujący ;)
andrzejowy - Czw Gru 23, 2010 11:16

W Suwałkach też same graty tylko 3-4 tys. droższe. W komisach nie kryją się. W jednym miejscu stoją graty powypadkowe a obok "nieśmigane". W Gnieźnie mam koleżankę, więc byłaby okazja żeby ją odwiedzić. Niestety samochodu potrzebuję na teraz i jak pojadę to już chyba czymś wrócę. Już myślałem żeby kupić po lekkiej stłuczce i zrobić samemu, ale też nie wiadomo czy to co zobaczę to pierwszy wypadek czy drugi albo trzeci.
Markzo - Pią Gru 24, 2010 17:11

Ten streetłejsik ;) wygląda całkiem sympatycznie ;) troche maska oklapnięta ale pozatym wg mnie całkiem ładne autko ;) ta 25 jakaś dziwna jest, brakuje na tylnej klapie napisu rover wg mnie i zderzak jakis dziwny... moze taki ma byc ;) generalnie lepsze wrażenie robi ten street ;)