Zobacz temat - [R414] Milczy rozrusznik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R414] Milczy rozrusznik

gerus - Sob Gru 25, 2010 19:47
Temat postu: [R414] Milczy rozrusznik
KOLEDZY POMOCY !! !!!! Wybrałem sie na Święta W domu mój Roverek odpalił bez problemu . Zrobiłem moze 30 km i zatrzymałem sie na mały postój , po załatwieniu potrzeby wsiadłem do autka i chciałem uruchomic silnik i nic , zero reakcji Akumulator jest ok, zadna kontrolka nie przygasała pompe w zbiorniku tez slychac. Zapchano mnie i dojechałem do miejsca docelowego. Co moze byc przyczyną ? Pomóżcie proszę moze to nic wielkiego i da sie naprawić w warunkach polowych
tom125 - Sob Gru 25, 2010 19:54

Uuuu kolego poważna sprawa sprawdz rozrusznik jak nie to może być cos z elektroniką a może tylko głupi bezpiecznik poszedł.
Popraw sobie temat bo zaraz ci bedą pisać :wink:

gerus - Sob Gru 25, 2010 19:57

Moze sie orientujesz w ktorym miejscu szukac tego bezpiecznika? Jutro bede próbował odkrecic obudowe filtra i zobaczyc czy jakiś przewód się niewypioł
thef - Sob Gru 25, 2010 19:57


Moderator thef informuje

gerus! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji



tom125 - Sob Gru 25, 2010 20:00

U mnie bezpieczniki sa pod nogami kierowcy i pod maską po otwarciu po prawej stronie.Ale u ciebie to nie mam pojęcia jak jest może tak samo jak u mnie. :smile:
gerus - Sob Gru 25, 2010 20:12

W moim jest tak samo Pyta sie bo w takich warunkach szkoda marnowac czas na szukanie w ktorym miejscu się znajduje, ale myslę ze pod maską. Z góry dziękuje za podpowiedż

[ Dodano: Sob Gru 25, 2010 20:12 ]
Znalazłem zdjecie poglądowe i wydaje mi sie ze odpioł sie przewód od elektromagnesu :)