Zobacz temat - [R600] Ściąga na lewo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Ściąga na lewo

rover600 - Sro Gru 29, 2010 19:23
Temat postu: [R600] Ściąga na lewo
Witam.
Mam następujący problem. Auto ściąga mi na lewo, na żadnej stacji diagnostycznej nie potrafią mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje, ponadto słychać stukanie z przodu i z tyłu.
Części, które wymagały wymiany są już nowe: sworzeń , górny wahacz , z tyłu górne wahacze, tuleje, a mimo to nadal ściąga.
Auto zostało sprawdzone miernikiem lakieru,także wiem z pewnością że nie jest po wypadku.
Czy jest ktoś na forum ze Szczecina lub okolic, kto mógłby się spotkać w realu i pomóc mi zdiagnozować w/w problemy za odpowiednią opłatą.
Dzięki , czekam na odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich właścicieli roverków.

kasjopea - Sro Gru 29, 2010 21:05

Teraz temat jest ok, dziękuję. A 'pomógł' za takie coś nie dajemy :wink: .
tronsek - Sro Gru 29, 2010 21:09

Może zacisk hamulcowy trzyma ?? Może to też być przyczyną ściągania.
kotek99 - Sro Gru 29, 2010 21:10

a zbieżność sprawdziłeś? mi pomogło
colin1983 - Sro Gru 29, 2010 21:39

Opony dobrze wyważone ?? powietrze w kołach równe ??
marthinez - Sro Gru 29, 2010 22:02

Nie za bardzo pomogę w diagnozie, ale spróbuj podjechać na Mieszka I 65 do stacji kontroli pojazdów Auto gryfu i popytaj o Krzysztofa Myśliciego. Wcześniej lepiej zadzwonic i sie umówić: http://eurzad.szczecin.pl/chapter_51036.asp
Gość na prawdę zna się na rzeczy. U mnie kila razy trafnie zdiagnozował zawieszenie gdy inni zawsze mówili, ze wszystko ok.
Życzę powodzenia.

rover600 - Sro Gru 29, 2010 22:18

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Wymieniłem do tej pory: 4 tarcze , klocki, płyn hamulcowy, opony letnie i zimowe nowe , całkowita geometria była robiona 6 razy i pomimo to nadal ściąga na lewo....
Powoli dochodzę do wniosku że w Szczecinie nie ma fachowców od tej marki.
Proszę o kontakt lub namiary na sprawdzonego i polecanego speca od Roverów w Szczecinie i okolicach.
Dziękuję.

colin1983 - Sro Gru 29, 2010 22:50

rover600, jeśli opony nie są kierunkowe przełóż lewą na prawą stronę a prawą na lewą i zobaczysz czy dalej będzie ściągać to najlepszy sposób
rover600 - Czw Gru 30, 2010 10:26

Opony właśnie są kierunkowe, więc nie przełożę. :-(