Zobacz temat - [Seat Cordoba vario] po wypadku nie chce odpalić
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Inne (np. Polonez 1.4, MG Maestro, Rover SD1 itp.) - [Seat Cordoba vario] po wypadku nie chce odpalić

magneto - Sob Sty 08, 2011 09:41
Temat postu: [Seat Cordoba vario] po wypadku nie chce odpalić
Auto po uderzeniu bokiem w laternię uliczną zgasl i nie chce odpalic. Gdzie w seacie jest czujnik uderzeniowy? Pytam tu, bo na forum cordoby nic nie można znaleźć - po wpisaniu czujnik uderzeniowy wyskakują informacje o czujniku odpowiedzialnym za uruchomienie poduszki powietrznej. Prosze o pomoc bo auto trzeba przetransportowac 60 km i nie widzę tego aby ciągnąć go na holu, a laweta odpada bo koszt przewyzszy wartość auta.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Harry - Nie Sty 09, 2011 13:29

Cytat:
nie wiem gdzie jest w waszych autkach ja mam cordobe i czujniki te są montowane na blokal sinika u mnie jest on od strony rozrządu mniej wiecej na środku bloku, niestety dostęp do niego bez kanału jest utrudniony u mnie praktycznie niemożliwy, musiałbym sciagać kolektor ssacy zeby sie do niego dobrać


http://seat.auto.com.pl/f...178f4c1c1b7b66d cytat stąd

magneto - Sob Sty 22, 2011 18:18

Dzisiaj przypomnialo mi się że taki temat załozyłem :mrgreen:
Nie obyło się bez czarnego scenariusza. 60 km na lince bez wspomagania hamulców, bez świateł i wycieraczek w deszczową pogodę dałem radę
Info dla zainteresowanych na przyszłość. Seaty nie mają takiego czujnika.Po wyłączeniu się silnika na wskutek uderzenia/wypadku należy wyjąć kluczyk ze stacyjki i ponownie włożyć i powinien odpalić.Ja probowalem odpalić tylko przekręcając kluczyk nie wracając nim nawet do pozycji zero. W moim przypadku dodatkowo coś się zepsuło bo auto odpala na chwilę i zaraz gaśnie ale teraz to już nie ma znaczenia.(patrz link w podpisie)