Zobacz temat - [214i] Zawieszenie, od jakich modeli pasuje
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214i] Zawieszenie, od jakich modeli pasuje

BayHarborButche - Nie Sty 09, 2011 22:05
Temat postu: [214i] Zawieszenie, od jakich modeli pasuje
witam, dziś padłem ofiarą dziury w jezdni jak na razie uszkodzona felga, opona i końcówka drążka tak mi się wydaje, jutro jestem umówiony na oględziny u mechanika więc tak na wypadek poważniejszego remontu pytam czy amoty, sprężyny i inne elementy pasują od jakiegoś innego modelu na od 4x?
PTE - Pon Sty 10, 2011 10:28

A po co Ci części od innego modelu, skoro do Twojego są dostępne bez problemu? Raczej nic nie dopasujesz, z tych rejonów to chyba jedynie klocki i tarcze hamulcowe są identyczne jak w Hondzie Civic.
kumilek23 - Pon Sty 10, 2011 14:03

oczywiście szkodę udokumentowałeś i będziesz występował o odszkodowanie od zarządcy drogi... :?:
bociannielot - Pon Sty 10, 2011 15:39

kumilek23 napisał/a:
oczywiście szkodę udokumentowałeś i będziesz występował o odszkodowanie od zarządcy drogi...

Jeśli tak to powodzenia, bo będzie Ci potrzebne :wink:

BayHarborButche - Czw Sty 13, 2011 00:28

Jak się okazało do wymiany była tylko końcówka, nic nie robiłem w sprawie z tą dziurą znajomy kiedyś miał podobny problem ale patrol Policji mu to wyperswadował mówiąc że "i tak gów....o załatwisz"
kumilek23 - Czw Sty 13, 2011 07:41

BayHarborButche napisał/a:
patrol Policji mu to wyperswadował mówiąc że "i tak gów....o załatwisz"

jestem żywym przykładem, że jednak się da, moja pani przecięła oponę i skrzywiła felgę, kosztowało mnie to ok 400 zł, po 5 miesiącach taki właśnie przelew otrzymałem na konto od PZD w Żywcu, dokumentacja to zdjęcia, notatka od Straży Miejskiej i zeznanie kierowcy, który był świadkiem + faktury za nową oponę, jej montaż i prostowanie felgi, bardzo długo to trwało a jak dzwoniłem to metoda spychologii, ale udało się, także wytrwałości życzę :wink:

bociannielot - Pon Sty 17, 2011 18:16

kumilek23 napisał/a:
i zeznanie kierowcy,
i tylko dlatego coś wywalczyłeś, ponieważ był postronny świadek, w innym przypadku potrafią nawet stwierdzić że notatka policyjna jest niewiarygodna gdyż opiera się ona o Twoje zeznania więc jest ona stronnicza - taki przypadek miał mój kuzyn niestety.