Zobacz temat - [R620] Znikają całkowicie kierunkowskazy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Znikają całkowicie kierunkowskazy

csdark - Pon Sty 17, 2011 17:07
Temat postu: [R620] Znikają całkowicie kierunkowskazy
Problem polega na znikaniu co jakiś czas kierunkowskazów, poprostu ich brak przez jakiś czas. Po jakimś czasie wracają jak gdyby nigdy nic i znowu działają ze 2 tygodnie albo dłuzej. Dodam jeszcze że gdy kierunków brak to awaryjne działają normalnie. Wymieniłem przekaźnik i bezpiecznik i juz myślałem że będzie dobrze niestety po dwóch tygodniach problem wrócił. Nie chce mi sie wierzyc żeby to była wina zespołu przełączników bo efekt by był trochę inny, na co jeszcze mam zwrócic uwagę ? Proszę o jakąś poradę.
takeda666 - Pon Sty 17, 2011 18:57

Miałem identyczny problem w byłej 200-ce. Zobacz czy żarówka nie jest luźno i spróbuj poodginać nieco blaszki pod żarówką. U mnie pomogło :)
csdark - Sro Sty 19, 2011 09:24

Ale czy u Ciebie było tak że awaryjne mimo wszystko działały ?
claudii - Sro Sty 19, 2011 09:36

mi kierunki co jakiś czas szaleją, klikają szybko a przy wciskaniu hamulca migają normalnie, zaśniedziałe blaszki w bocznych kierunkach, przeczyszczenie na jakiś czas pomaga.
BorysOpole - Sro Sty 19, 2011 11:27

przeczyść miejsca styku zarówki z elementami metalowymi oraz pożądnie wyczyść kostki stykowe, sprawdź ewentualnie jeszcze scieżki w lampie, może jeszcze żarówka być przekręcona na styku bańki i gwintu temu czasem nie styka i na wstrząsach ją rozłącza