Zobacz temat - [r400 SDi] wariacja alarmu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r400 SDi] wariacja alarmu

Drill - Sro Sty 26, 2011 14:14
Temat postu: [r400 SDi] wariacja alarmu
Witam. Mam problem z jednym z R400 w rodzinie. Otóż na początku były problemy z immo - piszczało przy przekręceniu kluczyka i autko nie paliło. Wymieniłem baterie ostatnio i było ok - przez 2 tygodnie. Później znów problem powrócił - wymieniłem znów baterie jednak nie załącza czasami w ogóle z pilota. Prawdopodobnie pilot siada - gdzie i za ile dostane zamiennik?
szoso - Sro Sty 26, 2011 14:30

http://allegro.pl/rover-p...1398688289.html
musisz go dopisać do immo za pomocą komputera T4

pejsiu - Sro Sty 26, 2011 18:25

ja miałem podobny kłopot ze swoim i okazało się ze na jednym z elementów puściły lutu.
podobno przelutowanie wszystkich elementów na płytce pilota bardzo pomaga

[ Dodano: Sro Sty 26, 2011 18:25 ]
jesli nie zlokalizujesz problemu to wtedy przelutowujesz wszystko, a jesli znajdziesz problem to wtedy wiesz gdzie trzeba poprawic luty.

ja zauwazyłem ktory element nie stykał i polutował mi to gosciu w punkcie napraw agd/rtv.

Drill - Czw Sty 27, 2011 14:58

Znalazlem zapasowy pilot - to samo . Raz działa raz nie działa. Czasami trzeba 50 razy przycisnac by zamknal/otworzyl. Wiec problemem jest sterownik - gdzie jest zlokalizowany? Ogólnie nie podoba mi się zasieg pilota bo trzeba z metra max czasami stojac pod drzwiami nie łapie a, a w drugim (mam 2 rovery 400 :P ) normlanie z 5 metrów łapie.
szoso - Czw Sty 27, 2011 15:18

centralka jest za panelem sterowania nawiewu