Zobacz temat - [R25 iDT 2.0] Drgania przy większych obrotach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 iDT 2.0] Drgania przy większych obrotach

siersciuch01 - Pią Sty 28, 2011 13:48
Temat postu: [R25 iDT 2.0] Drgania przy większych obrotach
Witam,

mam następujący problem, mianowicie na trasie jadąc na 4/5 biegu przy obrotach na poziomie 2800 - 3000 czuć na aucie takie szybkie drgania...po przekroczeniu 3000 drgania ustępują... w praktyce czuć to tylko przy większych prędkościach. Była skromna dziura w rurze wydechowej myslalem ze przez to ale dziury sie pozbylem nadal to samo, może opony ? zbieżność ?Jakieś pomysły? Druga sprawa rano na zimnym silniku przy minusowej temp. pali dobrze natomiast musi chwile popacować bo silinik pracuje nie rowno tak jak byl nie na wszystkie tloki. Przypuszczam ze przyczyna może byc jedna świeca żarowa za pompą której nie wymieniłem...?

tronsek - Pią Sty 28, 2011 17:45

siersciuch01 napisał/a:
pali dobrze natomiast musi chwile popacować bo silinik pracuje nie rowno tak jak byl nie na wszystkie tloki.
Całkiem możliwe, że jedna świeca nie działa. Miałem takie same objawy jak miałem jedną spaloną. Sprawdź która świeca jest zła i ją wymień. Tutaj jest opisany sposób, jak wymienić świecę bez zrzucania pompy: http://www.roverki.pl/zro...nikach-idt.html