Zobacz temat - [R25 2.0 IDT] - Przepływomierz powietrza piny
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 2.0 IDT] - Przepływomierz powietrza piny

lotniarz - Sro Lut 02, 2011 20:21
Temat postu: [R25 2.0 IDT] - Przepływomierz powietrza piny
Jednak po przeszukaniu forum, muszę zadać pytanie :) Zakupiłem nową przepływkę ale ma ona 4 piny, natomiast moja stara zepsuta 5 pinów.
Kupilem na tej aukcji http://allegro.pl/przeply...1425684924.html lecz nie moge zwrócić bo zgubilem paragon. Możnaby coś przekombinować z tą? doczytałem, że do mnie pasuje oplowska skoro 5 pinow i jest nawet tańsza!

martens - Sro Lut 02, 2011 21:04

lotniarz, poszukaj dokladnie. Wszystko jest opisane ;) .
Owszem, mozna wymienic sam wklad ale i tak wyjdzie Ci chyba drozej niz za ta, ktora kupiles.
Oryginalna Bosh kosztowala jakis czas temu ok 700 zl, wklad do Opla Astry ok polowe lub mniej... ale... nie wszyscy byli zadowoleni...

Szukaj paragonu i zaprzyjaznij sie z szukajka forumowa.
Ponizej masz link do tematu.
http://forum.roverki.eu/v...B3ywomierz+opla

bociannielot - Czw Lut 03, 2011 12:58

martens, no tak ,ale Ci co wymienili i nie byli zadowoleni mówili że na dolnym zakresie obrotów gorzej chodzi niż zamiennik, za to zamienniki podobno padały po około roku, więc coś za coś krótko mówiąc. Ew. jest jeszcze alternarywa dokupić potem MAfam - który poprawia odczyty przepływomierza jugol bardzo sobie chwalił i zdaje się remi55 też - można poszukać ich postów. lotniarz, a czyściłeś już sam wkład benzyną ekstrakcyjną? Pewnie tak, ale pytam żeby wykluczyć taka ewentualność że przegapiłeś tą opcję.

Pozdrowienia

lotniarz - Czw Lut 03, 2011 23:10

Tak czyściłem zgodnie z instrukcjami na forum i kiedy tylko podepnę silnik natychmiast jest bez mocy.
Paragon poszedł przypadkiem do kosza :???:

THX :wink:

maniaq - Pon Lut 07, 2011 00:44

lotniarz, o ile pamietam, to po porstu kupilec od serii 200 , a nie 25 O_o albo po ktoryms roku sie zmienialo .

Nic nie wymyslisz IMHO, poza zakupem wlasciwej z 5 pinami. POZDR.