Zobacz temat - [R200] Wymiana wiązki w tylnej klapie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Wymiana wiązki w tylnej klapie

Kedar - Sob Lut 05, 2011 12:17
Temat postu: [R200] Wymiana wiązki w tylnej klapie
Witam, szukałem ale nie mogę znaleźć... Otóż umówiłem się telefonicznie z elektrykiem na wymianę wiązki przewodów w tylnej klapie. Gostek powiedział mi że muszę kupić taką wiązkę. I teraz pojawia się pytanie gdzie to kupić? Czy uda mi się znaleźć wiązkę w całości czy kupić pojedyncze kable? A jeśli pojedyncze to ile, jakie i jakiej długości??? Może to banalne pytanie ale ja się na tym wcale nie znam :sad: Proszę o pomoc
mietekpl - Sob Lut 05, 2011 14:10

Masz 2 opcje:

1. Szukać wiązki w dobrym stanie w jakimś używanym egzemplarzu przeznaczonym na części
2. naprawić obecną, tu elektryk powinien dobrać przewody o odpowiednim przekroju :] .

leszczu - Sob Lut 05, 2011 17:14

Nie szukaj wiązki używanej, bo znajdziesz w takim samym stanie albo gorszym jak masz.
mietekpl napisał/a:
2. naprawić obecną, tu elektryk powinien dobrać przewody o odpowiednim przekroju :] .

Moim zdaniem najlepsza opcja. :grin:

Kedar - Sob Lut 05, 2011 18:21

Czyli jednak nie ma co przez telefon się umawiać. Będę musiał podjechać i elektryk sam musi sprawdzić..
kumilek23 - Sob Lut 05, 2011 20:42

jak będzie coś wymyślał to jedź do innego, co to za sztuka kable (jeśli nie są całe) połączyć, wrzucić w termokurcze, kostki poczyścić i śmiga jak ta lala, nie rozumiem takiego elektryka... Elektryka prąd nie tyka :mrgreen:
lucas202 - Sob Lut 05, 2011 22:54

mądry koleś;)
chce pewnie tylko przepiąć wiazki ze starej na nowa i skasować xxx zł :)