Zobacz temat - [R 200/25] Oryginalne felgi w bieli ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R 200/25] Oryginalne felgi w bieli ?

marcingv - Pon Lut 07, 2011 20:53
Temat postu: [R 200/25] Oryginalne felgi w bieli ?
Witam,
dzisiaj kupiłem sobie do Roverka oryginalne felgi 15" Phoenix 7 Spoke. Natchnęło mnie, czy by ich nie polakierować na biało, ale nie wiem czy dobrze by to wyglądało. Natknął się ktoś może na zdjęcie dokładnie tych felg w takim kolorze? Jeśli tak to prosiłbym o fotkę, sam sporo szukałem ale bezskutecznie :(

dobryziom - Pon Lut 07, 2011 21:51

raczej porażka w bieli dobrze wyglądają szprychy i nic poza tym...
Pływak - Pon Lut 07, 2011 22:32

Polemizował bym ostatnio na allegro wisiały felgi Schmidt Space pomalowane na biało. Wyglądały kozacko gdyby nie ich rozmiar to bym się poważnie nad nimi zastanowił co jednak nie zmienia faktu, ze te od R będą wyglądać nieciekawie....
camaro17 - Pon Lut 07, 2011 22:48

Co prawda 16" a nie 15" ale oryginalne :)




marcingv - Pon Lut 07, 2011 22:58

Te od camaro17 prezentują się bardzo fajnie :smile: Właśnie sam nie jestem przekonany co do wyglądu oryginalnych 15tek przemalowanych na biało, dlatego chciałbym to najpierw zobaczyć :wink: Sam chyba jednak się nie odważę zrobić próby .. :razz:
greg-si - Pon Lut 07, 2011 22:59

camaro17, to jest przecież zupełnie inna felga.
7 spoke ma za duże ramiona. Całkowicie nie widzi mi się ta felga na biało.

bonus89 - Pon Lut 07, 2011 23:11

i te białe bębny bleeeeeee
Matius - Wto Lut 08, 2011 01:12

bonus89 napisał/a:
i te białe bębny bleeeeeee

nom... też właśnie zwróciłem na to uwagę... wolałbym już zardzewiałe ;p

camaro17 - Wto Lut 08, 2011 19:07

greg-si, przecież napisałem że to zdjęcie poglądowe, marcingv, chciał zdjęcie białej felgi to mu pokazałem, nie moja wina że nie mam wszystkich zdjęć na zawołanie każdego :)
greg-si - Wto Lut 08, 2011 19:16

camaro17, a przeczytałeś dokładnie pierwszy post?
Jak byk:
marcingv napisał/a:
Natknął się ktoś może na zdjęcie dokładnie tych felg w takim kolorze?

Bo mógłbym wrzucić zdjęcie białych felg z Ursusa ale czy wiąże się to z tematem/pytaniem?

marcingv - Wto Lut 08, 2011 19:55

A więc szukałem, szukałem, szukałem .. i nie znalazłem oryginalnych felg w bieli :razz: Jedyne co znalazłem to felgi przefarbowane na czarno, ale nie podoba mi się :wink: Jeżeli zechce mi się odnawiać felgi przed wiosną, to być może skuszę się i pomaluję jedną felgę na biało, tak na próbę.

Jakby ktoś był ciekawy to załączam fotki oryginalnych felg polakierowanych na czarno.

Pływak - Wto Lut 08, 2011 20:24

Przerobiłem Ci pierwsze lepsze foto znalezione na necie:


marcingv - Wto Lut 08, 2011 20:31

Pływak, dzięki, aż wstyd, ze jako informatyk sam wcześniej o tym nie pomyślałem :oops: :razz: Powiem szczerze, że mi się nawet podoba .. :razz: Muszę się nad tym zastanowić, dobrze, że do wiosny jest jeszcze na to trochę czasu :wink:
Tomi - Wto Lut 08, 2011 20:46

camaro17 napisał/a:
Co prawda 16" a nie 15" ale oryginalne :)

Obrazek

Obrazek


Białe felgi kojarzą mi się tylko z felgami o typowo sportowym charakterze. Na w.w. zdjęciach felgi mogłyby przejść w połączeniu z czarnymi, matowymi bębnami (coby nie było ich widać) ale to co się dzieje dalej (klamki, listwy wewnątrz, etc.) to już "choinka".

Najlepiej na biało wyglądają:

marcingv - Wto Lut 08, 2011 21:30

Fakt, że najlepiej w bieli wyglądają felgi o sportowym zacięciu. Mi osobiście podoba się ten kontrast: ciemne nadwozie - białe felgi, stąd ten pomysł :) Ale pewnie na razie chyba zostanę przy oryginalnym kolorze ;)