Zobacz temat - [rover 416] problem z paliwem?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [rover 416] problem z paliwem?

kris_232 - Sob Lut 19, 2011 23:06
Temat postu: [rover 416] problem z paliwem?
Witam mam problem z moim romkiem po wymianie pompki paliwowej na nowa.Pewnego dnia stara pompka odmowila posluszenstwa wiec wymienilem ja na nowa.Po zalozeniu nowej pompki zostalo wlane 10litrow paliwa a roverek nie chcial wogole zapalic,po dolaniu kolejnych 10 litrow samochod pali bez problemu.Wczesniej na starej pompce paliwa wyciagalo paliwo z baku do zero samochodzik chodzil jak zloto.Jak zaswiecila sie rezerwa a potem zgasla mozna bylo nadal jechac tak jak to ,, ksiazka '' pisze a teraz cos sie stalo i niewiadomo kiedy sie skonczy paliwo.w tej chwili na nowej pompce jak 1 raz mignie rezerwa samochod gasnie a w baku jest jeszcze jakies 10 litrow paliwa,po dolaniu jakies okolo 5 litrow paliwa roverek znow odpali i mozna smigac dopoki znow nie spadnier poziom paliwa do 10litrow.Dodam jeszcze ze jak jest tylko 10 litrow paliwa w baku nie chce odpalic a po odkreceniu opasek od baku i opuszczeniu go lekko tylem (tam gdzie jest pompka) samochodzik zapali a wczasie kiedy chodzi zakrecam bak spowrotem i po chwili gasnie.Filtr paliwa wymieniony na nowy przewody nie zatkane Prosze o pomoc pomóżcie bo nie mam pojecia co jest grane a chce to naprawic zeby wszystko bylo tak jak nalezy Bardzo prosze o pomoc

[ Dodano: Sob Lut 19, 2011 23:06 ]
pozdrawiam

azor77 - Nie Lut 20, 2011 06:15

kris_232, może jest tak, że jak montowałeś nową pompkę to zamontowałeś ją trochę za wysoko. Mogło się coś podgiąć i pompka nie jest na swoim położeniu. Wyjmij jeszcze raz pompkę i obejrzyj mocowanie, może można ją jeszcze niżej opuścić.
Innej opcji nie widzę :wink:

Paul - Nie Lut 20, 2011 17:08


Moderator Paul informuje

Uwaga! Ten temat zostanie usunięty jeśli autor nie poprawi jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, autor musi w pierwszym poście użyć funkcji