Zobacz temat - [416] Poszła rura wody od chłodnicy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [416] Poszła rura wody od chłodnicy

krk - Sro Mar 02, 2011 14:43
Temat postu: [416] Poszła rura wody od chłodnicy
Witam

Mam taki problem bo wysadziło mi górną rure która idzie od chłodnicy do silnika i wyciekł cały płyn chłodniczy.

ta rura wygląda tak http://allegro.pl/waz-rur...1460060535.html i teraz moje pytanie gdzie moge dostać takie coś tylko NOWE !! nie chcę używanego dziadostwa bo nie wiadomo ile pochodzi, i drugie pytanie co mogło spowodować że rozsadziło tą rurę ? dzięki i pozdrawiam

faecd - Sro Mar 02, 2011 14:50

http://www.tomateam.pl/sklep/index.php

tutaj sprawdz pod nazwa przewod ukl. chlodzenia.
Na przyszlosc porzadnie przeszukaj internet zanim zalozysz kolejny temat! Pozdro

krk - Sro Mar 02, 2011 14:57

Niestety ale w tym sklepie co podałeś nie ma takiego węża :roll:
leszczu - Sro Mar 02, 2011 15:18

Ciężka sprawa z tym przewodem, bo chyba nowego nie dostaniesz. :/
Adrian - Sro Mar 02, 2011 18:19

Zadzwoń do Tomateam. Nie wszystkie cześci są wystawione w sklepie.
ira35 - Sro Mar 02, 2011 18:57

Witam. U mnie było tak samo.Pierwsza sprawa to już starość i u mnie to było zbytnio wysokie ciśnienie w układzie chłodzenia.Miałem nie sprawny korek od zbiorniczka wyrównawczego.
faecd - Sro Mar 02, 2011 20:32

AdrianWWL napisał/a:
Zadzwoń do Tomateam. Nie wszystkie cześci są wystawione w sklepie.
Ja jak kupowalem swojego rovera to mialem ten waz do wymiany i byl on juz kupiony do auta przez poprzedniego wlasciciela wlasnie od Pana Tomasz...dzwon do Tomateam!
thot83 - Pią Mar 11, 2011 12:26

W Tomateam jest na pewno wystarczy napisać maila ale cenę mają z kosmosu. Ja bym brał ten z allegro i zdiagnozował układ bo szkoda kolejnego węża, gdyż jest ciężko dostępny. Jak ja szukałem to w necie nigdzie nie było. Kupiłem na szrocie w okolicy za jakieś 15 zł lekko uszkodzony na końcu, ale posklejałem taśmą izolacyjną i jak narazie śmiga do dzisiaj już z 2lata.
Pozdrawiam