Zobacz temat - [r25] wycieraczka i klima dalej problem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25] wycieraczka i klima dalej problem

popcat - Sob Mar 05, 2011 20:45
Temat postu: [r25] wycieraczka i klima dalej problem
Witam jakis czas temu pisalem o moim problemie z roverkiem a mianowice jak wlaczam tylnia wycieraczke to wlacza mi sie klimatyzacja a wycieraczka ani ruszy;/ Pare osob pisalo mi ze wiazka tylniej klapy do sprawdzenia sprawdzilem i rzeczywiscie byly poprzecinane kable ale polutowalem kabel do kabla ale dalej jest to samo;/ czy moze byc jeszcze jakis inny powod? Przypuszczam ze jest gdzies specie na kablu ale gdzie tego szukac??;/Prosze o pomoc.
leszczu - Nie Mar 06, 2011 10:02

Dla mnie to wygląda jak nic na tylna wiązkę kabli. Na pewno dobrze ją sprawdziłeś i zaizolowałeś ??
BayHarborButche - Nie Mar 06, 2011 21:34

Ja jak izolowałem kable w klapie to obejrzałem je dokładnie i jak się okazało trzeba było je jeszcze kilka cm wyciągnąć bo wewnątrz klapy też były uszkodzone
popcat - Nie Mar 06, 2011 21:42

tzn. ja wycagnolem tylko ta gume ktora oslania te kable i tam pod ta guma byly przeciete. Probowalem wyciagnac troche kabli ale sie nie dalo. W jaki sposob moge to wyciagna??
BayHarborButche - Nie Mar 06, 2011 22:40

u mnie normalnie wyszły co prawda z auta wyszły lżej niż z klapy
popcat - Pon Mar 07, 2011 19:05

tzn. ze mam to ciagnac na sile??nic sie nie stanie??
BayHarborButche - Pon Mar 07, 2011 23:24

wiesz co to jest wyczucie ? :) raczej powinieneś wiedzieć jaki jest max u mnie wysuneły się jakieś 2-3 cm po każdej stronie