Zobacz temat - [R 214 Si] Dorobienie pilota plus niedziałający zamek.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 214 Si] Dorobienie pilota plus niedziałający zamek.

Krystian1982 - Pon Mar 07, 2011 20:53
Temat postu: [R 214 Si] Dorobienie pilota plus niedziałający zamek.
Witam. Proszę o poradę w dwóch kwestiach:

1. Gdzie mogę dorobić pilot (oznaczenie na pilocie 3TXB) w Warszawie? Jaki powinien być koszt takiej usługi?

2. Mam niedziałający zamek w drzwiach od strony kierowcy. Działa przy otwieraniu/zamykaniu z pilota natomiast z kluczyka za nic nie da się go ruszyć. Ponieważ drzwi były kiedyś stuknięte (widać lekkie wgięcie) zastanawiam się czy nie jest to jakaś usterka mechaniczna zamka. Do jakiego fachowca mógłbym się udać w tej sprawie?

jaqb90 - Wto Mar 08, 2011 18:40

ja mam identyczny problem... moze ktos wie gdzie mozna kupic wkładki do rovera serii 200??? przydał by sie jakis linck sklepu albo z allegro... :wink:
leszczu - Wto Mar 08, 2011 20:19

Krystian1982 napisał/a:
1. Gdzie mogę dorobić pilot (oznaczenie na pilocie 3TXB) w Warszawie? Jaki powinien być koszt takiej usługi?

Popatrz tu. :wink:
http://www.roverki.pl/czc...y.html?catid=31

longas - Sro Mar 09, 2011 17:45

ja 3 lata temu dorabiałem pilot w lublinie...koszt: 450zł
Verneur - Sro Mar 09, 2011 20:03

longas napisał/a:
ja 3 lata temu dorabiałem pilot w lublinie...koszt: 450zł


:shock:

Domyślam się, że kupowałeś nowego pilota?

Krystian1982 napisał/a:

1. Gdzie mogę dorobić pilot (oznaczenie na pilocie 3TXB) w Warszawie? Jaki powinien być koszt takiej usługi?



Krystian1982
, ja kupowałem używkę na Allegro (koszt 50zł),np.
LINK
lub
LINK

Całość(zakup pilota, dorobienie kluczyka, kodowanie) kosztowała mnie 122zł
Pilota kodował mi Mariusz418
Namiary masz w linku podanym przez leszczu19901

longas - Pią Mar 11, 2011 23:28

Verneur napisał/a:
longas napisał/a:
ja 3 lata temu dorabiałem pilot w lublinie...koszt: 450zł


:shock:

Domyślam się, że kupowałeś nowego pilota?



no, plus nowa bateria...dorobiłem tez nowe kluczyki...ogolnie nowy komplet kluczyków z pilotem zrobiłem....czyste kluczyki kosztowały 40zł sztuk dwie, wiec calosc kosztowała 500zł...duzo w ciul...ale wolałem zabezpieczyc sie w razie uszkodzenia pilota lub zgubienia go z kluczykami...za duzo potem byłoby zachodu ....co prawda przez 3.3 roku drugi komplet mi sie nie przydał, ale to wiem z perspektywy czasu...wtedy tego nie wiedziałem

Krystian1982 - Nie Mar 13, 2011 21:57

Dzięki za namiary napewno skorzystam.