Zobacz temat - Części na ebay.pl a ebay.co.uk
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Części na ebay.pl a ebay.co.uk

tuners - Czw Mar 10, 2011 22:27
Temat postu: Części na ebay.pl a ebay.co.uk
powiedzcie mi jak jest z kupnem części z ebaya brytyjskiego jak mam konto na polskim

Zacznę może od początku poluję na niemal całe wnętrze z rovera 200 BRM w polsce praktycznie niema nic

a na ebayu u anglików jest dość sporo ale niema wysyłki do polski i w ogóle miał ktoś takie doświadczenia jak wygląda sprawa z tym?

i jak wyglądają koszty przesyłki z angli? na polskim ebayu ceny niektórych rzeczy są kosmiczne i droższe niż same przedmioty więc jakbym zamówił tapicerkę drzwi tunelu drążek zmiany biegów i ręcznego kierownice i dywan podłogowy (cały od bagażnika do przodu). przesyłka by mnie zrujnowała.

greg-si - Pią Mar 11, 2011 09:52

Nikt Ci nie powie ile będzie kosztowała przesyłka bo to zależy od wielu rzeczy. Musisz dogadać się ze sprzedającym i już.
Wszystko robisz jak w PL tylko w innej walucie i w innym języku dogadujesz się ze sprzedającym.

Mad - Sob Mar 12, 2011 02:03

niektórzy sprzedawcy podają cenę wysyłki do polski, jeśli sprzedawca nie udostępnia wysyłki do polski to zazwyczaj wystarczy napisać do sprzedawcy i poprosic go o taką możliwosc oraz zapytac o cenę wysyłki :)
maniaq - Nie Mar 13, 2011 00:27

Tylu rodakow mieszka w UK, ze zawsze znajdziesz znajomego, znajomego ITD, kto akurat jedzie , choc z fotelami nie bedzie latwo, bo to "gabaryt" z prostszymi rzeczami mi sie udawalo.

Poszukaj firm przewozowych, moze bedzie taniej niz normalnym kurierem.

Wiele aukjci niestety jest "UK only" , bo im sie nie chce bawic w wysylke poza granice.

Dario - Nie Mar 13, 2011 09:43

Część sprzedawców z zagranicy nie udostępnia wysyłki do Polski bo w razie problemów z towarem boją się, że będą musieli włuczyć się po naszych sądach