Zobacz temat - [R200] Adaptacja? Jak wygląda? Czy potrzebna?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Adaptacja? Jak wygląda? Czy potrzebna?

bonus89 - Pon Mar 21, 2011 22:22
Temat postu: [R200] Adaptacja? Jak wygląda? Czy potrzebna?
Wrzucam graty z 16V do mojej 8V auto już stoi u mechanika, jak wiadomo wtryski, wydechowy, głowica i kilka innych drobnostek. Czy komputer odrazu odpali auto i będzie wszystko OK? Czy potrzebuje czasu adaptacji? A może jest na to jakiś sposób? Reset kompa czy coś podobnego?
Bumelant - Pon Mar 21, 2011 22:27

Odpali - bez T4 autoadapcji nie skasujesz tego przycisnieciem - trzeba odpiac aku na dluzszy czas i tutaj 2 szkoly - jedni mowia zapalic nic nie ruszac do momentu wlaczenia wentylatora chlodnicy - ja z reguly wsiadam i jade porpostu i stopniowo jezdze coraz szybciej. Szczerze mowiac dzisiaj 2 metody probowalem bo mnie zainteresowalo - obydwoma sposobami ladnie sie doustawialo - nic nie faluje - osiagi lux. Pojezdzilem troche i po tym i po tym resecie - jest ok. Do pewnych zakresow seryjny komputer bez problemu sobie poradzi z korekcja pewnych parametrow - sprytne to to wbrew pozoru.
bonus89 - Pon Mar 21, 2011 23:02

Skoro tak, to spróbuje odpiąć na jakiś czas aku, mam nadzieje że to wystarczy bo nie znam nikogo z T4 w okolicy :/
rovek - Wto Mar 22, 2011 08:16

W naszych stronach nikt nie ma T4, odzwoniłem się w zime za nim i ani w Lublinie ani w okolicach nikt tego nie ma.
leszczu - Wto Mar 22, 2011 18:45

Pojeździsz trochę i sam komp się dostosuje. :wink:
bonus89 - Wto Mar 22, 2011 19:53

leszczu19901, właśnie śmigać po złożeniu nie mam zamiaru bo bez reseta jak mi błędów nałapie to będzie je można usunąć tylko T4 a wycieczki do krakowa mi się nie chce :P