Zobacz temat - [214Si LPG 97] Problem ze wskaźnikiem paliwa. Pilne.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214Si LPG 97] Problem ze wskaźnikiem paliwa. Pilne.

Brisingr - Pią Mar 25, 2011 14:46
Temat postu: [214Si LPG 97] Problem ze wskaźnikiem paliwa. Pilne.
Jakiś miesiąc temu zmieniłem sobie podświetlenie zegarów na inny kolor. Niestety w nocy nie było nic widać na zegarach, więc wczoraj zabrałem się do roboty ( zgodnie z tematem który tu gdzieś na forum znalazłem ) i zdrapałem ta warstwę która jest z tyłu tarcz. Przy tym procesie bardzo uważałem żeby nic nie przestawić, żadnej wskazówki. Wszystko było już gotowe więc zamontowałem zegary na swoje miejsce. Zabieg udany, zegary są jaśniejsze itp. ale zauważyłem że wskazówka od wskaźnika poziomu benzyny cały czas się podnosi i zostaje w najwyższym punkcie jej zakresu. Co się stało ? Albo co mogę zrobić żeby to naprawić ? Czy może cały licznik jest już do wymiany ?
Proszę o szybką odpowiedź bo jeżdżenie bez wskaźnika benzyny trochę mnie deprymuje.

leszczu - Sob Mar 26, 2011 16:22

Spróbuj zrobić tak, że na wyłączonym zapłonie weź wskazówkę opuść palcem na samo zero i potem włącz zapłon i wskazówka powinna się podnieść do prawidłowego wskazania. :wink:
Brisingr - Sro Mar 30, 2011 21:53

Robiłem tak nawet kilkakrotnie... Nie dało to zbytniego rezultatu. :(