Zobacz temat - [R214i 97r] znowu problem... z odaplaniem>olejem?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i 97r] znowu problem... z odaplaniem>olejem?

hepku - Pią Mar 25, 2011 16:36
Temat postu: [R214i 97r] znowu problem... z odaplaniem>olejem?
glowny problem rozwiazalem sam :) ale przy tej prubie pojawil sie nastepny -.-
glupieje przy tym aucie, dlatego prosze o pomoc za ktora z gory dziekuje
wracajac do rzeczy rano roverek nie odpalil no nic przed chwila wymontowalem rozrusznik po tym jak sprawdzilem kable, bezpieczniki, akulumator... po podlaczeniu go na krotko
wedlug opisu tutaj
stwiedzilem ze nie zyje calkowity brak reackji na prad wiec mowie ehh kupie nowy i bedzie OK ale wsiadam do auta wyciagnac kluczyki ze stacyjki, wyciagam i zapalila mi sie kontrolka czerwona bodajze oleju (taka mala konewka) wkaldam kluczyk przekrecam i gasnie wyciagam zapala sie zamknelem auto i nadal sie pali poczekalem 30 min i nadal rozlaczylem akulumator i teraz nie pozostaje nic innego jak czekac na porady od panstwa :)
p.s. olej nie dawno wymieniany

ultraviolet_30 - Sob Mar 26, 2011 02:18

Przepraszam, ale w czym problem, proszę sprecyzować
hepku - Sob Mar 26, 2011 11:25

problem: auto nie odpala rozrusznik jest zepsuty. fakt wiadomy.
problem 2:przy wymontowywaniu rozrusznika bądź przy sprawdzaniu rozrusznika na krotko pojawił się problem, ze przy wyciągniętym kluczyku ze stacyjki świeci się podświetlenie oleju na desce rozdzielczej, natomiast jak próbuje go odpalić, czyli jak wkładam kluczyk i przekręcam to mi gaśnie, jak by wszystko było ok... < czego to może być powód i jak go rozwiązać

ultraviolet_30 - Sob Mar 26, 2011 14:20

Elektryka, to nie ja. Zresztą pierwszy raz słyszę taki przypadek. Spróbowałbym od wymiany stacyjki