Zobacz temat - Czyżby kolega Maniaq się udzielał ?? :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Czyżby kolega Maniaq się udzielał ?? :)

wiciu2xlc - Nie Kwi 03, 2011 08:18
Temat postu: Czyżby kolega Maniaq się udzielał ?? :)
Taki sobie artykuł znalazłem... Czytam i co widzę ?? Normalnie Maniaq się sprzedał Interii :D :D:D:D
tronsek - Nie Kwi 03, 2011 08:21

:hm: A jaki artykuł ?? Może linka byś zapodał. :d
adamsky - Nie Kwi 03, 2011 10:55

wiciu2xlc napisał/a:
Maniaq się sprzedał Interii


pewnie chodzi Ci o ten artykuł :
http://motoryzacja.interi...nia,1618743,415

ale Bananowy Bandzior ma naklejkę z tyłu od strony kierowcy z adresem : www.tenis-maniak.pl a tu tego brak... no i ten Pan taki chyba nie podobny do Maniaq`a ( jakiś małolat )

Czekamy na "sprzedawczyka" - niech się wypowie ;D

Pawkaz - Nie Kwi 03, 2011 11:07

Maniaqa ZR, nie ma dolnych progow ;)
wiciu2xlc - Nie Kwi 03, 2011 14:42

No fakt, trzebaby coś zapodać....... tak to jest jak się po nocce grzebie w necie i jeszcze chce udzielać :)
A może Maniaq akurat pożyczył komuś furę i mu pstryknęli fotę ?? A że wycięli progi hihi

Tomi - Nie Kwi 03, 2011 19:12

adamsky8811 napisał/a:


Czekamy na "sprzedawczyka" - niech się wypowie ;D


To są niemieckie materiały. MG Rover dostarczał samochody chyba do ADAC lub innej instytucji, która zajmuje m.in. kursami doskonalenia jazdy. Dostarczane były modele MG ZR.

maniaq - Nie Kwi 03, 2011 23:50

Z tego co widze to zdjecia ,a przynajmniej napisy z hiszpani :) Moj BB nie ma progow, jest klekotem, i niestety ale dawno nie byl na torze ;(

jutro przeczytam OCB dzis juz usypiam...


No artykul jak artykul... Fajnie opisuja, ale potem jakos na drodze tego nie widac by ludzie byli swiadomi O_o wczoraj pan busem polecial pod gore na podwojnej ciaglej rzad aut wyprzedzac, a za nim wybral sie omega, efekt taki, ze busem gdzies wskoczyl, a omega mi sie wpakowala prawie w bok, hamowalem, zeby chlopowi miejsce zrobic O_o

Jestem czlekwiem malej wiary po tym co widze na dorgach O_o przyklady dzis z dojazdu na wies, z W-wy - 3 pasy , dochodzi 4 z prawej do skretu, to juz 2 musza byc zablokowane, bo ze srodkowego cwaniaki, chca skrecic, obskakujac tych co stoja grzecznie na prawym pasie . Kawalek za tym , pani w sluzbowce pasacie, z lewego skecila w prawo , gdybym nie hamowal, to by mnie zachaczyla, bo wpakowala sie mi pod sama maske jak JUZ zhamowale, gdyby nei hamowanie wbilaby mi sie w lewy przod swoim tylem O_o O kowbojach w swoich super autach co wjezdzaja na skrzyzowanie jak nie moga zjechac , nawet juz nie wspominam O_O to gdzie jest policja >? odpowiadam, czeka na 3 pasmoweym wlocie do W-wy od poznaniaa, i na zjezdzie z autostrady, gdzie jest zwezenie i 70 :D kolejna budka gdzie pobieraja myto :/