Zobacz temat - [Rover 25] immo rover 25 - polonez 1,8 vvc
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 25] immo rover 25 - polonez 1,8 vvc

pezetfso - Nie Kwi 03, 2011 12:30
Temat postu: [Rover 25] immo rover 25 - polonez 1,8 vvc
Witam
Mam prośbę do właściciela rovera 25 lub innego VVC o sprawdzenie zdjęcia Immo
Jestem w trakcie wkładania tego silnika do poloneza i za nic nie mogę znaleźć iskry, moim zdaniem nie zdjeli immo z kompa i dlatego bardzo proszę kogoś o możliwość podpięcia mojego kompa do czyjegoś roverka w celu sprawdzeni. Jak odpali znaczy, że muszę szukać gdzieś indziej.
Komp roverowski
Z góry dziękuję za pomoc i wszystkie podpowiedzi

memphisto - Nie Kwi 03, 2011 12:55

ale VVC to nie taki plug&play swap.. Z nowym silnikiem powinienes dostać nowego kompa i chyba jakieś kable są inne?

Kozik niedawno przekładał i jest o wiele więcej roboty niż z np z 1.4 na 1.6

Kozik - Pon Kwi 04, 2011 17:15

w poldonie jest jeszcze większa rzeźba bo tam jest zupełnie inny komp a ja w roverze przełożyłem tylko immo, komputer i wiązkę silnika (w uproszczeniu), po czym samochód odpalił
pezetfso - Wto Kwi 05, 2011 09:43

Zgadza sie. Całą wiązkę elektryczną mam od silnika VVC, pospinane to jest do kupy na (silnik na zewnątrz samochodu). Wszystkie kable są rozpracowane (zajęło to miesiąc siedzenia i po kolorach w autodacie co do czego) wszystkie kable sa opanowane, pozostały niepodpięte do niczego rzeczy typu ABS i inne rzeczy które maja mało wspólnego z zapłonem. Po zasileniu tych co powinny mieć prąd i podpieciu mas, niestety niema iskry.
Z kompa był ściagany immo bo bym musiał dołożyć roverowski immo wraz ze stacyjką, zapłaciłem za to 300 pln i wydaje mi sie, że zapłaciłem za nic bo immo nie sciagniete, stąd moja prośba o kogoś z takim silnikiem, żeby podpiąć do czyjegoś rovera mojego kompa. jeśli odpali znaczy immo zdjęte a mam problem gdzieś indziej (może uszkodzony jakiś kabel).
Jeśli ktoś mógłby spełnić moją prośbe bede wdzięczny

memphisto - Wto Kwi 05, 2011 10:44

pezetfso napisał/a:
Z kompa był ściagany immo


mnie się wydaje, że z kompa się nie ściąga immo, ale niech się wypowie ktoś inny :wink:

pezetfso - Wto Sty 17, 2012 22:16

jakoś wątek umilkł, no nic.... dzieki wszystkim za checi pozdr

[ Dodano: Wto Sty 17, 2012 22:16 ]
dzieki za pomoc. Polonez jezdzi. pozdr