Zobacz temat - [R75] Prośba o opinie o dwóch egzemplarzach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75] Prośba o opinie o dwóch egzemplarzach

saikwon - Pon Kwi 11, 2011 21:58
Temat postu: [R75] Prośba o opinie o dwóch egzemplarzach
1 - R75 vs. 2 - R75
Prosił bym o ocenę tych 2 egzemplarzy.
Cena (<14 000) jak dla mnie wydaje sie atrakcyjna ale może mam błędne wyobrażenie.
Przebiegi w obu autach podobne, oba na fotkach wyglądają dobrze. Osobiście choruje na tą piękną jasną tapicerkę, ale ciekawi mnie jak sprawdza się w eksploatacji ciężko ją utrzymać w czystości (oczywiście przy zachowaniu jako takich norm higienicznych :)) ?
Sprzedający nie wspominają nic o Webasto ale powinno być?
A może ktoś z klubowiczów miał doczynienia z którymś z egzemplarzy i może się podzielić wrażeniami.
Sorki za kiepską jakość załączników, ale sprostanie wymaganiom forum (800 x 600 pikseli) przy zrzucie ekranu z aukcji moto.allegro jest niewykonalne
z góry dzięki za wszelkie uwagi.

A może ten egzemplarz ktoś z klubowiczów zna?
Rover 75 1.8 120KM Benz

0L0 - Wto Kwi 12, 2011 19:53

1. Sprzedającego poniosła fantazja. Przykładowo braki: Komputer pokładowy, ASR, ESP, Klimatyzowany podłokietnik (schowek zresztą chyba też), światła przeciwmgielne. Jak dla mnie jest to opis jakiegoś innego egzemplarza :roll:
Poza tym 90% wypisanych elementów wyposażenia to wyposażenie standardowe :lol:
Ze zdjęć co zauważyłem to luźna klamka wewnętrzna w drzwiach kierowcy.
2. Na podstawie zdjęć i szczątkowego opisu można stwierdzić tylko tyle, że tej samochód JEST.
3. Chyba najlepsza opcja z tych trzech modeli.

saikwon - Sro Kwi 13, 2011 06:48

Dzięki za posta.
Sprawdzanie w takim razie zaczne od tego ostatniego.

zennonn - Pon Kwi 25, 2011 10:36

W opisie pierwszego auta widnieje Moc silnika 105 KM, a z tego co ja się orientuję "kucy" było 116.

Ponadto na większości aukcji piszą, że spalanie na trasie wynosi około 4,7. Albo ten pali więcej, albo taka jest rzeczywista wartość spalania. O potwierdzenie proszę właścicieli.

Mnie też interesuje kupno tego auta i nawet oglądałem ofertę tego egzemplarza. Gdyby ktoś oglądał go u sprzedawcy prosiłbym o relacje

pozdrawiam

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=67310 - tutaj też ktoś się nim interesuje

0L0 - Pon Kwi 25, 2011 11:33

zennonn napisał/a:
spalanie na trasie wynosi około 4,7

Wyłączając klimę i nie przekraczając 90km/h da się taki wynik osiągnąć. Realne zużycie paliwa dla diesel'a przy normalnej, dynamicznej jeździe to 5-5,5L/100km.