Zobacz temat - [R 75] Spryskiwacze ksenonow
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R 75] Spryskiwacze ksenonow

Prezess - Sob Kwi 16, 2011 19:44
Temat postu: [R 75] Spryskiwacze ksenonow
Witam,

Od razu uprzedzam,ze pytanie moze byc z gatunku glupich :lol:
Tesc zakupil jakis czas temu roverka jak w temacie. Wersja z reflektorami ksenonowymi. Wczoraj mial rutynowa kontrole, podczas ktorej okazalo sie,ze nie ma spryskiwaczy relfektorow, ktore generalnie sa przy tego typu lampach. I tu pojawia sie pytanie, czy wystepowaly wersje R75 bez spryskiwaczy, czy tez auto ma zderzak bez dziurek i wyprowadzen na spryskiwacze (w przeszlosci byla stluczka -zderzak byl wymieniony, ale lampy orginalne).
Z gory dzieki za szybka pomoc i wyjasnienie (albo zostanie jak jest, albo bedziemy domontowywac spryskiwacze).

dukat11 - Sob Kwi 16, 2011 20:02

Prezess, bardziej prawdopodobne jest że ktoś dołożył oryginalne ksenony niż usunął spryskiwacze. Osobiście nie słyszałem o fabrycznych ksenonach bez spryskiwaczy.
0L0 - Nie Kwi 17, 2011 11:05

Czy w kabinie na panelu, gdzie znajduje się włącznik świateł jest regulacja ich wysokości?
domel-x - Nie Kwi 17, 2011 15:18

spryskiwacze są obowiąskowe od jakiegos roku ,niepamietam jakiego , ostatnio nawet widziałem nieoznakowaną policyjną vectre c na xenonach bez spryskiwaczy :roll: ,
maryba - Nie Kwi 17, 2011 21:37
Temat postu: Re: [R 75] Spryskiwacze ksenonow
Prezess napisał/a:
Witam,

Od razu uprzedzam,ze pytanie moze byc z gatunku glupich :lol:
Tesc zakupil jakis czas temu roverka jak w temacie. Wersja z reflektorami ksenonowymi. Wczoraj mial rutynowa kontrole, podczas ktorej okazalo sie,ze nie ma spryskiwaczy relfektorow, ktore generalnie sa przy tego typu lampach. I tu pojawia sie pytanie, czy wystepowaly wersje R75 bez spryskiwaczy, czy tez auto ma zderzak bez dziurek i wyprowadzen na spryskiwacze (w przeszlosci byla stluczka -zderzak byl wymieniony, ale lampy orginalne).
Z gory dzieki za szybka pomoc i wyjasnienie (albo zostanie jak jest, albo bedziemy domontowywac spryskiwacze).


ja też tak mam .. jak kupilem juz było - czy jakieś problemy miał twój teściu tego powodu ?