Zobacz temat - Konto na stronie klubowej a forum
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Konto na stronie klubowej a forum

fieldy - Wto Kwi 19, 2011 14:39
Temat postu: Konto na stronie klubowej a forum
Witam.
Na początku założyłem konto na forum (fieldy), następnie doczytałem, że aby stać się klubowieczem - powinienem posiadać konto na stronie klubowej. Pomyślałem sobie - zapewne jest to te same konto co do forum - więc spróbowałem się zalogować. Nie pozwolił mi się zalogować - informując o błędnym użytkowniku/haśle. Wymyśliłem więc sobie - że zarejestruje się na stronie klubowej z tą samą nazwą użytkownika - niestety od razu dostałem komunikat że wybrana nazwa jest już zajęta. Po kilku próbach założyłem konto z inną nazwą użytkownika : fieldys. Konto poprawnie się założyło - z tego konta mam dostęp do strony klubowej, oraz forum (tylko że z inną nazwą użytkownika). Skutkuje to tym - że posiadam w tej chwili dwa konta : fieldy oraz fieldys. Czy jest szansa żeby to jakoś wyprostować?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc

adamsky - Wto Kwi 19, 2011 14:52

moze zresetuj sobie hasła ?
najpierw na głównej, wyślij na swój e-mail, wpisz nowe i zobacz czy się możesz zalogować na głównej i na forum.

szoso - Wto Kwi 19, 2011 15:02

tak czy tak to jedno konto trzeba usunąć
MaReK - Wto Kwi 19, 2011 15:31

adamsky8811 napisał/a:
najpierw na głównej, wyślij na swój e-mail, wpisz nowe i zobacz czy się możesz zalogować na głównej i na forum.

Nie podpowiadaj źle ;)
Wejdź w swój profil i zmień sobie hasło. Powinno się zresetować. Jeśli w jakiś sposób Twój user nie został wcześniej dodany do bazy, to skrypt forumowy to sprawdzi i założy użytkownika w bazie strony www.

Pozdrawiam,

[ Dodano: Wto Kwi 19, 2011 15:31 ]
fieldys napisał/a:
Skutkuje to tym - że posiadam w tej chwili dwa konta : fieldy oraz fieldys. Czy jest szansa żeby to jakoś wyprostować?

Tak. Które chcesz mieć ? Napisz mi na PW. Obiecuję, że do 0:00 rozwiążę Twój problem ;)