Zobacz temat - [Freelander] klima podłączenie pomocy!!!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] klima podłączenie pomocy!!!!

kamill - Sro Kwi 20, 2011 22:09
Temat postu: [Freelander] klima podłączenie pomocy!!!!
Witam mam pytanie czy wie kto moze którędy ida przewody(kable ) do włącznika klimatyzacji kolega kupil anglika po przekładce , dzis znalezlismy ze do włącznika nic nie jest podpięte zadja wtyczka ani do klimy ani do tego drugiego guzika obok prosze o pomoc którędy idą kable i jaki kolor maja będe wdzieczny z góry dziekuje za pomoc
adamsky - Czw Kwi 21, 2011 00:28

wystarczy 10 minut grzebania na forum i znajdujemy RAVE.
akurat dzisiaj kolega apples zarzucił linki do RAVE`A.

http://forum.roverki.eu/v...ight=land+rover

kamill - Czw Kwi 21, 2011 18:55

ok dzieki, pobrałem plik ale niewim o co chodzi dalej moze ktos to juz ogarnoł ??
Boncky - Czw Kwi 28, 2011 16:14

kamill napisał/a:
ok dzieki, pobrałem plik ale niewim o co chodzi dalej moze ktos to juz ogarnoł ??



a kto miał to ogarniać ? nikt za Ciebie tego nie zrobi, masz rave masz wszystko opisane więc poświęć trochę czasu i poczytaj, tam wszystko pisze...

charlee - Czw Kwi 28, 2011 21:37

kamill, na początek to rozejżyj się w instalacji pod konsolą i poszukaj tych wtyczek wciśniętych w wiązkę - "przekładacz" racze ich nie obciął tyko schował żeby nie dyndały, znajdź przy skraplaczu przewód od silnika sterowania obiegiem powietrza - powinien prowadzić do wtyczki od "tego drugiego guzika" o którym piszesz.